בעקבות הפרסום ב'אשדוד אונליין': עשרות תרמו לאם ולתינוק בן יומו

סיפורם של האם החד הורית ותינוקה בן הפחות משבוע פורסם "באשדוד אונליין". עשרות אנשים הגיעו לתרום ותרמו לה כל מה שהתינוק זקוק לו. רוני סאיג שעוזר למשפחה: "אנשים טובים תרמו. תודה בשם האם והפעוט".
בעקבות הפרסום ב'אשדוד אונליין': עשרות תרמו לאם ולתינוק בן יומו
התרומות בפתח הבית של האם.

הסיפור של האם חד ההורית מאשדוד שחיה לבדה עם תינוק בן יומו, שהוא בן פחות משבוע ואין לה דבר לתת לו, נגעה בעשרות מתושבי העיר. הם הגיעו אל האם באמצעות איש הקשר רוני סאיג, שהתנדב לעזור לה ולמשפחה, כפי שהוא עזר לרבים והניחו בפתח ביתה את הדברים.

לאם לא היה דבר לתת לילד, מפורמולה בסיסית, דרך בגדים, חיתולים, משחקים, אמבטיה, עגלה, הכל. רוני סאיג: "אנשים טובים תרמו. תודה בשם האם והפעוט".

הם תרמו מכל דבר שהאם הייתה צריכה. היו כאלה שהודיעו כי יביאו עוד דברים וכי הם יפיצו זאת אצל אחרים שגם הם יעזרו. האם לא ידעה את נפשה מרוב שמחה. אין אבא בתמונה וגם המשפחה שלה לא נמצאת איתה. היא לבדה בעולם. עכשיו לפחות לתינוק יהיו דברים בסיסים, לפחות עתה, כמו כל תינוק אחר.

לאם חד הורית אין כלום לתת לתינוקה בן ארבעה ימים

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך