אלי נכט קיבל הצעה מאחת המפלגות למועמדות לכנסת

ככל הנראה מדובר בישראל ביתנו" או "יש עתיד". נכט, שסיפר על כך בתוכנית הבוקר של אשדוד עם שי מלול, ב"רדיו אשדוד אונליין לייב": "בניגוד לאחרים ששוקלים זאת בתוך המועצה, אני ממקד את הפעילות בעיר אשדוד".
אלי נכט קיבל הצעה מאחת המפלגות למועמדות לכנסת

"אתמול נפגש איתי נציג מטעם אחת המפלגות בכנסת, במטרה לבדוק, האם אני מעוניין להשתלב במערכת הפוליטית הארצית.
עניתי שמצפה לי עבודה רבה בזירה האשדודית, וכי אשמח לתמיכתם ולכל סיוע מצדם בזירה חשובה זו״. כך גילה אלי נכט, חבר המועצה החדש של אשדד בתוכנית הבוקר של אשדוד עם שי מלול, ברדיו אשדוד אונליין לייב.

כמו שזה נראה הפרסום הבלעדי עורר הדים וכבר היו מי שבדקו עם נכט באיזו מפלגה מדובר. נראה כי כנראה מדובר באחת המפלגות, "ישראל ביתנו" ואו ,"יש עתיד", שמתכוננות לבחירות הקרובות ומחפשות אנשים בולטים לרשימה לכנסת. נכט, שבלט מאוד בבחירות האחרונות באשדוד, הוא בהחלט דמות שעונה על הציפיות מבחינה אלקטוראלית.

נכט עצמו לא אישר את שם המפלגות אבל אמר: "בניגוד לאחרים ששוקלים זאת בתוך המועצה, אני ממקד את פעילותי באשדוד". נכט רמז בצורה עבה על שמעון כצנסלון שלכאורה שקל על פי פרסומים הצעה כזו מישראל ביתנו, אבל כצנלסון עצמו אחר כך הכחיש זאת.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך