חיזוק משמעותי: נעים שומר הודיע על תמיכה בד"ר יחיאל לסרי

טלטלה במטהו של כצנלסון לראשות העיר, האיש שישמש אופוזיציה קשוחה במשך כל הקדנציה כשהוא יושב לצידו של כצנלסון החליט להעביר את התמיכה לראשות העיר מכצנלסון לראש העיר המכהן יחיאל לסרי
נעים שומר

עריקה משמעותית ממחנהו של כצנלסון למחנהו של לסרי, סגנו של כצנלסון בקדנציה הנכחית נעים שומר שפרש מהחיים הפוליטים, החליט היום להעביר את תמיכתו מהמועמד לראשות העיר סניה כצנלסון לראד העיר המכהן ד"ר יחיאל לסרי.

שומר כתב בהודעה שהוציא כי "כחבר מועצה לוחם באופוזיציה במועצת עיריית אשדוד, מתחתי ביקורת קשה ביותר נגד ראש העירייה ד"ר יחיאל לסרי, במשך כל הקדנציה הביקורת שלי כללה כל תחום אפשרי, אך בעיקר בתחום יחסי חרדים-חילונים.הביקורת שלי הייתה תמיד עניינית, לגופו של נושא, כשלצד הביקורת הצעתי הצעות מעשיות, בכל נושא אפשרי, לטובת העיר ולשיפור חיי התושבים. לצערי, מערכת הבחירות הנוכחית התדרדרה למסע שלוח רסן של שיסוי וביזוי לראש העירייה ד"ר יחיאל לסרי, במקום להיות עניינית.

חבר המועצה עד לאחקונה הוסיף וכתב "גם אני סבור שד"ר לסרי עשה טעויות במהלך כהונתו, וחלקן אפילו טעויות קשות. אבל אין לי ספק שהוא קידם מאוד את העיר, שיפר את חיי התושבים ועירנו אשדוד התפתחה והתקדמה מאוד במהלך כהונתו. במאזן הכולל בין הטעויות של ד"ר לסרי לבין ההישגים, והתפתחות העיר, אין לי ספק שהכף נוטה באופן ברור וחד משמעי לכוון החיוב".

"בבדיקות מעמיקות שערכתי מתבררת תמונה חד משמעית כי, בניגוד לכזבים המגמתיים שמפיצים חלק מהמקומונים הדיגיטליים, ד"ר לסרי מסרב בתוקף להיכנע לסיעת יהדות התורה ולהתחייב כלפיהם לסגירת עסקים בשבת ולסגירת העיר בשבת".

"שוחחתי ארוכות עם ד"ר לסרי ואני מאמין לו שהוא החלטי יותר מאי פעם, בסירובו ולהיכנע לכפייה החרדית של סיעת יהדות התורה. אני מכיר אישית את כל המתמודדים לראשות העיר, ועוקב בקפידה אחר מסע הבחירות של כל אחד מהם. אין לי ספק כי בעת הזאת אשדוד זקוקה למנהיגותו ולהמשך כהונתו של ד"ר לסרי כראש עיריית אשדוד. הוא היחיד שימשיך את תנופת התפתחות העיר ואיחוד כל תושביה לחיות ביחד בכבוד הדדי".

לסיום כתב שומר "לכן אני פונה אל תושבי אשדוד בקריאה לבחור בד"ר יחיאל לסרי לראשות העיר, כי טובת העיר וטובת תושביה מחייבת זאת. כן אני חוזר ופונה אל תושבי העיר לבחור ברשימת ה א ש ד ו ד י ם למועצת עיריית אשדוד".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך