ממשיך להסית: המתמודד למועצת העיר בסרטון פרובוקטיבי נגד חרדים

שלושה שבועות לפני יום הבוחר, עו"ד אלי נכט ממשיך עם הפרובוקציה שאליה הורגלנו לאחרונה מטעמו, זאת לאחר שפרסם סרטון בחירות שמשתמע ממנו הסתה נגד חרדים, בעקבות הסרטון נשמעים גינויים מראש העיר וסגניו
"בשלטון האפרטהייד בדרום אפריקה המיעוט כפה את דעתו על הרוב"
נכט. מיעוט לא יכפה על רוב.

עורך הדין אלי נכט המתמודד למועצת העיר אשדוד, ממשיך בקו שלו והוא לאיים בהתחרדות העיר בצורה קיצונית לחלוטין, ואחרי שלל הפרובוקציות שיצר, הבוקר הוא העלה לרשת סרטון הסתה חדש נגד חרדים, שבעיקר מזלזל בהנהגותיהם.

בעקבות הסרטון נוצר שיח רב בציבור החרדי והכללי בעיר, כאשר עסקנים מהמגזר החרדי קראו לציבור להתלונן במשטרה נגד הסתה, אך נראה שהעניין לא תפס תאוצה, בעיקר נוכח הפרובוקציות החוזרות ונשנות של נכט.

ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי כתב בתגובה לדברים "אנטישמיות. אין הגדרה אחרת. אוי לבושה שזה קורה כאן באשדוד שלנו, ראיתי את הסרטון שהוציא מועמד כנגד הציבור החרדי באשדוד. סרטון מלא הסתה ושנאה על גבול האנטישמיות.

אמרתי ואני חוזר ומדגיש אשדוד היא עיר של כולם – חילוניים ודתיים עולים וישראלים, שחיים וצריכים להמשיך לחיות ביחד בעיר הזאת בכבוד הדדי. בי נשבעתי, לא ניתן את הנהגת העיר למסיתים וחסרי אחריות שמלבים שנאה ומלחמות אחים. לא במשמרת שלי".

אבי אמסלם סגן ראש העיר מטעם שס הגיב לסרטון וכתב "אנו נמצאים כעת בשיא המערכה וברוך ה' עד עכשיו התנהלה מערכת נקיה מהכפשות והסתה. אסור לנו להגרר לכל המסיתים שזו הדרך היחידה שמצליחים לבטא את עצמם.

גם אותם אלו שהתחילו את הקמפיין לפני מספר חודשים בהתקפה על הציבור הדתי והמסורתי בעיר, הבינו מהר שאשדוד היא לא הכתובת לכך ופה חיים כלל האוכלוסיות בהרמוניה אחת. כולי תקוה שהם יבינו מהר את חומרת הדברים ויתעשתו על עצמם, "ויפה שעה אחת קודם".

זו גם ההוראה שהנחתי לכלל הפעילים ומנהלי המטה – לא להגרר לשום פרובוקציה של הסתה. נמשיך לשמור על קמפיין נקי שמקרב ומחבר ולא להיפך חלילה, זה החלק המרכזי מהמחוייבות שלנו כנבחרי ציבור.

אני קורא לכל ראשי המפלגות להמשיך בקו הזה, ושאשדוד תמשיך להוות סמל ודוגמא לשאר הערים שאפשר לעשות קמפיין נקי מבלי שהערכים והדרך של "ואהבת לרעך כמוך" תיפגע.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך