ינואר 26, 2021
חדשות אשדוד

סוף-סוף: יש מעבר להולכי רגל בשוק ב'…

רוכל שעבר על החוק, חסם את המעבר הציבורי, ששימש את הולכי הרגל בכניסה לשוק ב' * לאחר התראות רבות, מחלקת הפיקוח העירונית החרימה את הסחורה יד שנייה שהציב הרוכל, והפקחים זכו למחמאות מהסוחרים בשוק ב'

ביום שישי בבוקר פקחי העירייה התייצבו במרכז המסחרי ברובע ב׳ כדי להתרות בפעם האחרונה, בפני רוכל שעבר על החוק והעמיד סחורה יד שנייה במעבר הציבורי. המיקום המדויק היה בשוק ב׳, צמוד לשירותים הציבוריים, ועל אף ההתראות הרבות לא הואיל הרוכל להתפנות מן המקום.

״מזה זמן מה שציבור הקונים והסוחרים מתלוננים על כך שהרוכל התמקם באזור הנ״ל, הניח סחורה יד שנייה וחסם את הדרך להולכי הרגל״, מתאר משה בנימין, מנהל מחלקת הפיקוח העירוני. בנימין מוסיף ומציין כי פעמים רבות שלרוכל האמור ניתנו התראות והוא התבקש להתפנות, אלא שהוא לא שעה להתראות אלה. גם דוחות הפיקוח לא גרמו לו לפנות את המקום, מה שהביא את הפיקוח לפעול.
״אנחנו יכולים לגלות מידה רבה של סבלנות אך גם לזה יש גבול, במיוחד כאשר הרוכל מסרב להישמע להוראות החוק וממשיך בסורו״, מסבירים בפיקוח ומדגישים כי הציבור והסוחרים התייצבו לימין הפקחים והחמיאו להם, הן על הגישה הסובלנית שגילו עד כה והן על הדרך בה בחרו לפעול ולהחזיר את השטח לציבור.

מדובר בציוד ישן שהונח כאמור במעבר, על המדרכה ועל חלק מהכביש, ולאחר שלא הועילו כל האזהרות, הוחרם הציוד ופונתה הסחורה מן המקום. במחלקת הפיקוח מנצלים את הסיטואציה הזאת, כדי להעביר מסר ברור וחד משמעי, במיוחד לקראת תקופת הקיץ, כי חוקי העזר העירוניים נועדו להסדיר את הכללים ולהבטיח את הסדר הציבורי. ״מי שעובר על החוק, כל חוק, שייקח אחריות על מעשיו וידע כי הוא ייענש על כך״, מזהירים בפיקוח.


אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com
blank

כתבות שאולי יעניינו אותך

רב ביה"ח הציבורי אסותא אשדוד: "הישמעו להנחיות – הן נכתבו בדם"

משה אלבז

דואגים לאזרחים הותיקים – העירייה פתחה בקמפיין חשוב ומיוחד

ישראל אוחיון

מבצע החיסונים של מינהל השירותים החברתיים

משה אלבז