דצמבר 3, 2021
אסטרולוגיה

תחזית שנתית על פי התרולוגיה וקלפי הטארוט לשנת תשע"ט

לקראת השנה החדשה עוזי הכהן מביא לכם תחזית מלאה לכל המזלות

תמונה אסטרולוגית

טלה: שנת תשע"ט איננה קלה בעבורכם ורבים מבני מזל טלה ימצאו את עצמם נאלצים להתמודד עם אכזבות שנובעות בעיקר ממניעים רגשיים ומחוסר יכולת להעביר רצונות או רעיונות שלהם לאחרים. היכולת להכיל אכזבה מבלי שהיא תגרום לנפילת פניכם ולפגיע רגשית, היא המפתח להצלחתכם. רק התחברות לאמונה שבאה ממקום טהור ואמיתי, מקום שבו אתם מבינים שהכול לטובה ושאלוהים אוהב אתכם, יאפשר לכם לעשות זאת. חוסר במימוש עצמי מקשה עליכם להתחבר לשמחת החיים והדבר בא לידי ביטוי בפסימיות ובחוסר יכולת להשתחרר מספקות וממחשבות טורדניות שעשויות להשפיע לרע על גופכם. פצעים רגשיים מהעבר צפים השנה ועולים על פני השטח וזה סימן בעבורכם שהדחקת בעיות והתעלמות מכוונת ממהלכים שעליכם לבצע, אינם הדרך הנכונה לפתרון בעיותיכם. הקלף השנתי שלכם מעיד כי במוחכם אתם יודעים היטב מה לעשות, אך בלבכם אתם חוששים מתהליכי היישום ומההתמודדות שכרוכה בכך. תהליך זה של חוסר התאמה בין הרגש לבין השכל יוצר בשנה זו את הספק שמונע מכם להניע את גלגלי השינוי אותו אתם מבקשים לעצמכם. כדאי שתדעו שהאדם היחידי שיכול לחולל בעבורכם את המפנה הוא אתם עצמכם! היהדות מלמדת שככל שהכאב או הקושי אותו אנו חווים בדרכנו לעבר מטרה מסוימת גדול יותר, כך תגדל ההנאה מההצלחה שבהשגתה. במלים אחרות: "כגודל הקושי, כך גודל השכר". לכן, אל לכם למהר להיכנס למרה שחורה ולהיכנע אל מול כל משבר. אם אינכם מסוגלים לבצע את התהליך בכוחות עצמכם, פנו לעזרתו של איש מקצוע שיעזור לכם לגשר על הפערים שמתחוללים בין שכלכם לנשמתכם. זוגיות: מתח ששורר גורם בשנה זו לירידה בתשוקה, לאווירה לא נעימה. במיוחד השנה, חשוב לזכור שכל זוגיות חווה מעת לעת משבר וישנם גם כעסים אך חשוב לדעת לכעוס בלי להרוס וחשוב לשמור על כללים יסודיים ומוסכמים שאין חורגים מהם (למשל שאין אלימות פיזית/מילולית בשום אופן). חשוב לא פחות: פיוס וסליחה אמיתיים. אחרי ריב יש לתקן נזקים וללמוד ביחד לקחים חיוביים שניתן להפיק מחילוקי הדעות ומהכעסים.

שור: בני מזל שור ניצבים השנה בפני אפשרויות חיוביות והזדמנויות חדשות לעשייה מבורכת למען עצמם. חשוב לזכור שגם אם הזדמנויות אלו מגיעות מהצד הקשה של החיים, טמון בהם הזרע לשינוי חיובי ולעשייה שיכולה לפתור בעיות שמציקות לכם וגורמות לבלבול ולחוסר יציבות בחייכם. כדי למצות את הפוטנציאל החיובי שגלום בשנה הזו, יהיה עליכם להבין שני דברים עיקריים: האחד – לכל אדם יש בעיות והמפתח לפתרונן מצוי רק בידיו של מי שמודע לבעיות שלו. בנוסף עליכם להבין שהדרך היחידה למנוע מהבעיות שלכם לשוב ולתקוף אתכם שוב היא ללמוד להכיר את ההבדל בין "לקבל החלטות" לבין "להיסחף" לאן שהחיים מובילים אתכם. בנוסף חשוב לדעת שבשנת תשע"ט, ניתנת לכם משמים הזדמנות לחולל שינוי ובמידה ותבחרו לקחת את ההזדמנות הזו בשתי ידיים תזכו לפריצת דרך חיובית ומשמעותית בכל הקשור לתחום העבודה והקריירה ובכל הקשור לתחום האישי והזוגי. בעבודה: פרויקט חדש או עשייה חדשה עולים בשנה זו על הפרק. הכיוון התעסוקתי נראה חיובי ביותר ולרבים מבני מזל שור ניתנת השנה הזדמנות להתחבר לעשייה חדשה. אלו מכם שינצלו בתבונה את המצב החדש שנוצר יזכו גם לקטוף את פירות ההצלחה. לאלו מכם שמחפשים עבודה, צפויה בשנה זו הזדמנות טובה לחזור למעגל העשייה. כל שעליכם לעשות הוא להתחבר ליוזמה, לתכנון, להתלהבות, אמונה ולמרץ. זוגיות: בשנה זו יש באפשרותכם לקדם ולהעניק לזוגיות בה אתם מצויים משמעות ועניין. כל שעליכם לעשות הוא להכניס קצת רוחניות, ארוטיקה ורומנטיקה לעולמכם הזוגי. תהליך זה, יבלום את השחיקה שאשתקד חלחלה לעולמכם הזוגי והמיני.

תאומים: שנת תשע"ט, היא שנה של גיבוש דעה, בחירת דרך או כיוון בחיים. השנה יהיה עליכם לקחת את העניינים לידיים ולהחליט שאתם הולכים/בוחרים כיוון מסוים גם אם זה דורש מאמץ והקרבה, אתם מסוגלים להשיג את זה. בשנה זו הזכות להמשיך ולעמוד בפרשת דרכים כזו או אחרת מסתיימת ואין "לשבת על הגדר". אי רצון להגיע להחלטות מחייבות וכניעה לנטייה לדחות דברים, עשוייה להיות בעוכרכם. שימוש בהגיון בריא ושכלתנות צלולה, אמורים לסמן לכם בשנה זו את הדרך. חשוב מאוד כבר בתחילת השנה לדעת מה בדיוק אתם רוצים להשיג בשנה הזו, ולאן אתם שואפים להגיע. הצבת מטרות ברורות תקל על השגתם. המפתח לשינוי אותו אתם מבקשים לעצמכם, טמון בהבנה שחוסר יכולת לוותר על דברים ישנים, מונעת מכם להשיג דברים חדשים וטובים יותר. השנה, יזמן לכם בורא עולם, את ההזדמנות לקבל תשובה שתאיר את עיניכם – הארה שתסייע בידכם לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם, היו ערניים ונצלו הזדמנות זו בתבונה. בעבודה: תחושה של שינוי וצורך בהתחדשות הם המוטביים הבולטים של שנת תשע"ט. בכל הקשור לעבודה וקריירה, יש ב"ה יצאה לדרך חדשה וגם אם אין הדבר נעשה ביוזמתכם, זהו תהליך מבורך שפותח בפניכם נתיבים מעולים שבסופו של דבר יקדמו אתכם. גם כאן כדי לזכור, שבשנה זו עדיף לכם להשתמש בכוח ההיגיון וכח השכל. שילובם של שיקולים רגשיים בתהליך הבחירה עשוי לעכב תהליכים ללא כל צורך. נושאים שקשורים בלמידה, הסבה מקצועית, התפתחות אישית ורכישת העשרה, ידע והשכלה. עולים בשנה זו על הפרק ורבים מהתאומים ימצאו את עצמם על ספסל הלימודים. אהבה וזוגיות: הקלף השנתי שלכם מלמד ששנת תשע"ט תעסוק גם ביכולת שלכם להתחבר אל אהבה, אל זוגיות, רומנטיקה, תשוקה ומין. הצעד הראשון בדרך לרכישת היכולת לאהוב, הוא היכולת לאהוב את עצמכם. לצערי הקלף השנתי מלמד שרבים מהתאומים אינם מסוגלים להתחבר לערך עצמי ולאהבה עצמית.

סרטן: שנת תשע"ט מזמינה את בני מזל סרטן להתעורר ולפקוח עיניים לגבי נושא או עשייה שהיו מודחקים בלבם תקופה ארוכה. בשנה זו ניתנת לכם ההזדמנות להוציא אל הפועל תוכניות ומהלכים אשר היו קבורים זמן רב בלבכם ובמוחכם. תהליך זה התאפשר הודות לפעולות, מעשים ובחירות נכונות אשר ביצעתם בשנה שחלפה והם אלו אשר הובילו להתבהרות התמונה ולראייה אחרת של הדברים אשר מתרחשים בחייכם. תוכנית, תהליך או עשייה שהתחלתם לבצע עוד בשנה שחלפה, יצריכו מכם להיעזר בכל המוטיבציה והנחישות בהם התברכתם. באופן כללי, יהיה עליכם בשנה זו, לעמוד על שלכם ולהשמיע את דעתכם הן בבית והן בעבודה. כמובן שיש לעשות זאת בהיגיון, בשפה יפה ומתוך הבנה והתחשבות בדבריו של האחר. יצירת אווירה מתאימה לדו שיח תאפשר לכם בשנה זו, לא רק להשמיע את דעתכם אלא גם לגרום לכך שהיא תתקבל. בעבודה: למרות הקשיים הקיימים, ממתינה לכם שנה חיובית במהותה. כדאי מאוד להפגין דומיננטיות, חריצות וראש גדול, שיובילו לקידום או שיפור במעמדכם. לאלו מכם שעוסקים באומנות ויצירה, תהא זו תקופה טובה להוציא את עבודתכם לאור. זוגיות: סבלנות, אורח רוח והתחשבות, הם המצרכים הדרושים על מנת שתוכלו לגבש לעצמכם את המסלול הזוגי בו תצעדו בשנה זו. השתמשו במצרכים אלו בנדיבות ונצלו את העובדה שיש בכוחכם לשנות ולהשפיע לחיוב על עתידכם. לקיחת אחריות על איכות הקשר הזוגי בו אתם מצויים, היא חובתכם ועליכם להיות נכונים להכניס גיוונים, חידושים וריגושים שישפרו ויעשירו את זוגיותכם מבלי להמתין לצד השני שיפעל. כמו כן, זוהי שנה טובה למפגש עם אמונה, תרבות ואומנות. ענייני מגורים עולים השנה על הפרק ורבים מכם ימצאו עצמם עסוקים בשיפוץ, קנייה, השכרה וכדומה.

אריה: שנת תשע"ט תהה בעזרת השם שנה חיובית במהותה. המון תנועה, נסיעות, יוזמות ופעילויות היו שזורים בין ימיה. תהליכים שקשורים בעיקר בעבודה וקרירה מקבלים השנה רוח גבית והדבר הופך את השנה הזו לשנה נהדרת לפרוץ ולקדם את שמכם המקצועי והאישי כאחד. בשנה זו דברים זזים נעים הכול רץ קדימה הכול מתפתח והשינויים שמתרחשים הם לרוב לטובה וישרתו את מתטרותיכם. חשוב לציין שלפעמים הדברים זזים מהר מדי מכדי שאפשר יהיה להשתלט עליהם לכן במצבים מסוימים יהיה עליכם דווקא להט במעט את הקצב שבו הדברים מתרחשים. מתוך ידיעה שלעיתים החיפזון הוא מן השטן. בעבודה: שנת תשע"ט מביאה לכם גשם של עשייה מבורכת שיש בכוחה להביא לשיפור בכול הקשור להביטחון הכלכלי ותעסוקתי. חושב מאוד בשנה זו לפעול בצורה חדה וברורה ולהימנע מהססנות, פקפוק חוסר החלטיות. לאלו ששוקלים לבצע הסבה מקצועית או ללכת ללמוד מקצוע חדש צפוייה בעזרת השם הצלחה. שנה טובה לרכישות שקשורות בנדל"ן ומקרקעין. זוגיות ואהבה: גם בתחום זה יש השנה הזדמניות נהדרת לאריות ליצור שינוי מרענן בעולמם הזוגי: לרווקים: זו השנה שלכם! אל תהססו לפעול ולחתור בנחישות למציאת הפרטנר המתאים. צאו מהבית, טיילו והנגישו את עצמכם לסביבה ובעזרת השם תופתעו לטובה. לנמצאים בזוגיות: כאן רבותי דרושה התנהגות בוגרת ואחרית שתאפשר לכם בשנת תשע"ט לקחת אחריות על הקשר שבו את מצויים וביחד לפתור בעיות ולהוריד חסמים שגורמים לזוגיות שלכם לדישדוש לאפרוריות ולחוסר להט. אם אינכם יכולים לעשות זאת בעצמכם, אל תהססו לפנות לקבלת עזרה ממקור חיצוני שיש בכוחו להשיב את הניצוץ שאבד. שנת תשע"ט שנה של נסיעות, טיולים וחופשות שיצרו בעבורכם מצבים נעימים של הנאה וסיפוק כאחד.

בתולה: שנת תשע"ט איננה שנה קלה. מצב רוחם של בני בתולה נמצא בשנה זו בשפל ויש נטייה לחשיבה שלילית ולרחמים עצמיים. השנה הקרוב תתאפיין בירידה חדה באנרגיות, דכדוך ולא מעט פסימיות. בתוך לבכם, מתוך בחירה אישית, רבים מכם נמצאים במקום שלא טוב להם אתם רוצים שקט, להיות לבד ושיניחו לכם לנפשכם. הקלף השנתי שלכם מלמד, שהגורם העיקרי לתחושות אלו נובע מהעדר של תחושת ביטחון כלכלי ורגשי כלומר: רבים מכם, נמצאים בתקופה לא יציבה או מבחינה רגשית או תקופה לא יציבה מבחינה חומרית. או שניהם גם יחד. תהליך זה, מלווה בשאלות רבות, תהיות וחוסר נוחות שבאים לידי ביטוי הן מהבחינה הבריאותית כחולשה וכאבים פיזיים שונים והן מהבחינה הנפשית והרגשית כמו מועקה, חוסר סיפוק, ספקות ותסכול. חשוב שתדעו, שחוק המשיכה פועל לפי העיקרון של "דומה – מושך – דומה" ולכן האנרגיה הפנימית שלנו מושכת את האנרגיה הדומה הזאת אלינו שוב ושוב. מכוון שבשנה זו מחשבותיכם לרוב שליליות, אתם עשויים למשוך אליכם דברים שלילים. לכן כדאי השנה לפקוח עין ולהיזהר מרמאויות, גנבות, חבלות ותאונות. אבל הכי טוב זה לשנות את המחשבה משלילית לחיובית. וחוק המשיכה הוא כבר יעשה את שלו… זכרו! טוב בא לטוב, כסף בא לכסף ואושר בא לאושר.. כספים: נושאי כספים מעוררים בשנה זו, דאגה בלבכם. יתכן שלא חישבתם את צעדיכם הכלכליים בתבונה או נגררתם בשנה שחלפה להוצאה כספית בלתי נמנעת, דבר שהוביל אתכם למצב לא כל כך נוח מבחינה כספית. תהליך זה יכול להוביל למתחים וויכוחים בתוך הבית וגם מחוצה לו. סכום כסף שאתם מצפים לו מתעכב והדבר מוסיף על הלחץ שכבר קיים. זוגיות: חולשה ועייפות גורמים לכם לחוסר חשק ולנחות רגשית אך חשוב שתדעו שכדי לשמור על זוגיות תקינה, לעיתים קרובות יש צורך להתעלות מעל לעייפות או לחוסר חשק. בכל מקרה, המצב שקיים מעיד כי הזוגיות שלכם איננה במיטבה וכדאי ורצוי לא להזניח את הדבר. ולגשת ולהקדים תרופה למכה. קשרים רופפים שלא יקבלו את העזרה הדרושה כדי ליצור שינוי עשויים להתפרק ולבוא לידי סיום.

מאזניים: שנת תשע"ט היא שנה של התלבטות וחיפוש ובשנה זו רבים מבני מזל מאזניים ימצאו את עצמם שוקלים את צעדיהם העתידיים הן ובעיקר בתחום העבודה והקרירה והן בתחומים נוספים כגון התחום האישי והזוגי. בשנה זו מומלץ להיעזר בחוכמתם של אחרים ולהיעזר בגיבוש הדעה גם בגורמים חיצוניים כמו למשל: יועץ, רב, עורך דין או מדריך כזה או אחר. באופן כללי תשע"ט היא שנה של שינויים, שנה של מעבר ממקום למקום, שינויים בעבודה/מגורים או שינוי דעה או שינוי גישה שאמורים, ליצור בעבורכם שינוי מבורך. הקלף השנתי שלכם קלף שני המטות, מלמד שהגעתם לסוף שלב בתחום כזה או אחר בחייכם וכעת, עם כניסתה של השנה החדשה עליכם לעצור ולחשוב כיצד להמשיך ולהתקדם בדרככם, עליכם לשאול את עצמכם, לאן אתם רוצים להגיע מכאן? ומה ברצונכם להשיג בשנה הזו? וכאשר יש לכם מטרה ואתם יודעים לאן אתם רוצים להגיע, אתם כבר לא מסתמכים על מזל ומקרה, אתם לוקחים אחריות על המתרחש ומובילים את העניינים לקראת המטרה. על פי התודעה היהודית, אם אינכם מתקדמים, אתם נסוגים לאחור. לכן, עכשיו יותר מתמיד, עליכם להסתכל על החיים מזווית קצת אחרת. במילים יותר פשוטות ניתן לומר שהמקום בו אתם נמצאים בשלב זה, מסיים את תפקידו בעבורכם והשנה יהיה עליכם לנוע קדימה. הן במישור הגשמי/חומרי כשינוי פיזי של העתקת מגורים, החלפת תפקיד/מקצוע או מקום עבודה, והן כשינוי רוחני, שיבוא בעזרת השם לידי ביטוי בצמיחה והתפתחות אישית כמו הרשמה ללימודים. זוגיות: לרווקים – הצעות לרומן וחיזורים שמופנים כלפיכם בשנה זו צריכים להישקל לגופו של עניין. זו שנה מצוינת לחשיפה, להיכרויות ולמפגשים שיש בכוחם לסיים את פרק הלבד. שימוש נבון בתכונות שלכם ובקסם האישי שלכם יעזרו לכם לקדם את עצמכם מבחינה זוגית.

עקרב: שנה של שינויים וחוסר יציבות כשהדגש מושם בעיקר בכל הקשור לתחום הבית, המשפחה והזוגיות. רבים מבני מזל עקרב ימצאו עצמם השנה כשהם נתונים למצבי רוח משתנים כשמצד אחד הם די מרוצים ממה שיש להם אך מצד שני הם חשים צורך לשנות ולגוון את חייהם. הפרדוקס הזה מוביל לבלבול וחוסר עקביות. לאלו מכם שיקבלו באהבה את גורלם, מתוך אמונה שיקרה מה שצריך לקרות, ומה שיקרה יהיה לטובה, יצליחו להתמודד עם השינויים הצפויים להם בשנה זו. בעבודה: יש להיזהר השנה ממריבות קטנות שעשויות להעכיר את האווירה. מעט סבלנות לא תזיק ואף תסייע בידכם להבליג ולהימנע מויכוחים חסרי תכלית עם שותפים לעבודה. שינויים ארגוניים שעוברים על המערכת בה אתם מצויים מערערים את יציבותכם הפיזית והרגשית. זוגיות: הצורך להחליף, לשנות או לשפר את המסגרת בה אתם חיים עומד השנה על הפרק ותהליך זה יוצר תחושה של חוסר שליטה. הקלפים מצביעים על כך שעליכם להתחיל ולשקול את הנושא במלוא הרצינות. הקצאת רצון וזמן כדי לתקן את הדרוש תאפשר לכם בשנת תשע"ט לייצב את זוגיותכם. חוסר תשומת לב ואדישות יחמירו את הרגשתכם.

קשת: שנת תשע"ט חיובית במהותה ונושאים שקשורים בהבעת רגשות וחיבור רגשי בינכם לבין גורם אחר, יוצרים תחושת אחדות והשלמה. בשורה משמחת, ידיעה מעודדת או סתם חדשות טובות, גורמות בשנה זו לשינוי חיובי במצב הרוח שלכם. תהליך שאתם עוברים/שינוי בגישה, יוצר בלבכם אופטימיות מחודשת ומעניק לכם בשנה זו כוחות חדשים ונקודת מבט חיובית על הסובב אתכם. ולאחר שנים שבהן לא הייתם במיטבכם, מתחילים לראות השנה את ניצני השיפור. הדבר יתאפשר בעיקר בזכות עזרה שתקבלו ממקור חיצוני אשר יעודד ויסייע בידכם להתמודד בהצלחה עם השאלות והקשיים. השינוי החיובי בתשע"ט, יבוא לידי ביטוי במספר תחומים בחייכם שהעיקרי שבהם הוא שיפור בתחושת בערך העצמי. פועל יוצא של התהליך הזה הוא שיפור בתא הזוגי שלכם, שעד עתה לצערי סבל מחוסר הבנה וליקוים בתקשורת. כמובן ששינוי חיובי יחול גם בעבודה ובקריירה כמו למשל: הזדמנויות חדשות וטובות שיעלו השנה על הפרק. למי מכם שיהיה ער וערני לזהות את הפוטנציאל הטמון בהזדמנויות אלו ולנצלם עד תום, צפוי שיפור משמעותי אשר ישפיע על הקריירה שלכם בפרט ועל חייכם בכלל. אהבה וזוגיות: זו היא שנה נהדר לממש את עצמכם מבחינה רומנטית. נקיטת גישה פתוחה ויצירתית תוביל למהלכים חיוביים אשר יתרמו להנאתכם ויתקבלו בשמחה אצל בן זוגכם. לפנויים תהה זו שנה טובה ליצירת קשרים חדשים שיכולים להוביל למיסוד קשר ולחיים משותפים.

גדי: נושא או עשייה שקרוב ללבכם ואתם מאוד רוצים לקדם תלוי ועומד בשנה זו באופן בו תבחרו לפעול. שקדנות, התמדה ומסירות, הם המפתח להישגים ולעשייה מוצלחת בשנה הזו. המהות של שנה זו היא מהות חומרית שקשורה בכסף, השתכרות ויכולות כלכליות. זו שנה נהדרת להשקיע בשיפוץ של דברים קיימים וביצירה של דברים חדשים. בעבודה: יש השנה עייפות מסוימת שמעידה על כך שהשחיקה אינה פוסחת גם עליכם. על מנת שתוכלו להתמודד עם השחיקה יהיה עליכם לבצע בשנה זו מס' דברים: 1. לארגן את פינת העבודה שלכם – נקו וזרקו דברים מיותרים 2. רישומו את כל הנושאים שבטיפולכם וסמנו ממה אתם רוצים ויכולים להיפטר או להעביר לאחרים. 3. טפלו בהרגשת מצוקה, כעס ותסכול. אם אינכם יכולים לעשות זאת לבד פנו לעזרתו של איש מקצוע 4. חפשו דרכים לגוון את שגרת יומכם כגון: פעילות התנדבותית, ספורט, לימודים, סדנאות והעשרה. שנה מבורכת לעוסקים בספורט, באומנות ויצירה. זוגיות: אתם כמהים לריגושים חדשים. השגרה היא האויב מספר אחת של הזוגיות, את זה יודעים כולם. אך לצערי, לא כולם יודעים מה עליהם לעשות כדי לנצח את השגרה. אם אתם חשים שאינכם יודעים מה עליכם לעשות כדי לנצח את השגרה, אל תחששו לפנות לעזרתו של איש מקצוע שידריך, יכוון וייתן לכם את הכלים הדרושים כדי לעמוד במשימה.

דלי: תשע"ט מסבירה פנים לבני מזל דלי. כעס, תסכול או מאבק (פנימי ואו חיצוני) מפנים בשנה זו את מקמום לטובתם של הפיוס, האמונה או תחושת ההשלמה. שנה טוב ניצב בפתח ורוח של נדיבות, עזרה וחסד מופגנים כלפיכם והדבר יסיע בידכם בשנה זו, לקדם דברים שחשובים לכם. שלמות פנימית לגבי נושא או תהליך שעברת לאחרונה, מעיד כי השנה, אתם בשלים לשינויים. ענייניים שדשדשו בשנה החולפת מקבלים השנה תפנית חיובית ודברים שלא זרמו לכם בחיים מקבלים רוח גבית ומתחילים לזרום. התחושה שהקרקע מתחת לרגליכם מתייצבת, מאפשרת לכם לפעול בצורה יעילה יותר ותחושת הביטחון העצמי שלכם משתפרת. המוטיב המרכזי של תשע"ט, קשור בעיקר ליכולת שלכם להתחבר וליצור בעצמכם רגשות חיוביים. מי שרוצה ליצור אצל עצמו רגשות חיוביים, לשם כך עליו לשפר את צורת ההסתכלות שלו על המציאות. על האדם להביא את עצמו למצב, שבו צורת ההסתכלות שלו על המציאות תהיה כמה שיותר טובה. מצב שבו הוא רואה וחווה את המציאות כדבר טוב. וכאשר האדם רואה את המציאות כדבר טוב, על ידי זה הרגשות של האדם הופכים להיות יותר טובים וחיוביים. נסו לנהוג כך למשך 21 יום וב"ה תראו תוצאות. בעבודה: שנה חיובית שתאפשר לכם לבצע מהלכים שונים שיקדמו את שמכם הטוב. עבודה חדשה או שינוי משרה נראים באופק ותהליך זה חיובי ביותר בעבורכם. לימודים, העשרה והתמקצעות, פותחים בפניכם את הדרך להכרות עם אנשים חדשים אשר ישפיעו עליכם לטובה. זוגיות: בשנה זו ניתנת לכם הזדמנות לחדש, לרענן ולשדרג את התחום הזוגי. לאלו מכם שיבחרו לנצל את הפוטנציאל הרומנטי שטמון בשנת תשע"ט צפויות חוויות נעימות שקשורות באהבה. רומן או קשר זוגי הולך ומתהדק ומחשבות על מיסוד כזה או אחר עולות בשנה זו על הפרק.

דגים: שנת תשע"ט מלמדת אתכם ש.. "אם אין אני לי מי לי". ברוך השם, הפנמתם שאם אתם רוצים שמשהו יקרה בחייכם אז את צרכים לקום ופעול והשנהעל בנידגים לפעול למען עצמם. ורבים מכם ב"ה לוקחים אחריות וניצבים על מפתנו של עידן חדש שמבטיח לאמיצים שבכם לזכות בחירות וחופש שאותו הם מחפשים. היכולת להניע דברים בכוחות עצמכם היא המפתח לשנה מוצלחת. זמן טוב לאלו שרוצים לפתוח עסק עצמאי משלהם. זו היא שנה נהדרת להתחיל ולהוציא אל הפועל תוכניות ומהלכים שיביאו לשיפור בתזרים המזומנים העתידי שלכם. הצעה או רעיון לשותפות עסקית נראית קוסמת ומבטיחה אך הקלפים מייעצים לכם לדחות את ההצעה על הסף ולגלגל את הרעיון בכוחות עצמכם. כמו כן, עסקה שהתעכבה יוצאת השנה אל הפועל. בעבודה: זו שנה טובה להוביל ולקחת אחריות. לאלו שהחלו בעבודה חדשה, צפוי קידום מהיר תוך זמן קצר. חוסר ריכוז עשוי בשנה זו, להוביל לעשיית טעויות שטותיות. הקפדה ושימת לב לפרטים הקטנים, תאפשר לכם לעבור את השנה הקרובה ללא תקלות. שנה מצויינת ללמידה והתמקצעות. זוגיות: המוטיב המרכזי שעומד מאחורי הקלף השנתי שלכם מדבר על בדידות שאתם נושאים השנה בלבבכם. תחושת הלבד תקפה גם לאלו שפיזית נמצאים בחברתם של אנשים נוספים שמלווים אתכם בחייכם כגון בן הזוג, הילדים וכדומה. תהליך זה מלמד על כך שרבים מכם אינם שמחים בזוגיות שבחלקכם. חשוב שתדעו שהשארת המצב ללא טיפול רק יחמיר את תחושתכם. פנייה לעזרתו של חבר או איש מקצוע שיקשיב, ייעץ ויכוון, ישפר את הרגשתכם.


אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com
כתבות שאולי יעניינו אותך

תחזית שבועית על פי התרולוגיה וקלפי הטארוט לשבוע שבין: 03/12/21 ועד 09/12/21

צוות האתר

תחזית אסטרולוגית שנתית – עוזי הכהן

צוות האתר

תחזית תחזית אסטרולוגית שבועית – עוזי הכהן

צוות האתר