הסכום המטורף שקיבל צעיר מאשדוד שעשה תאונה עם אופנוע שטח ללא ביטוח

וכב אופנוע שטח שנהג ללא ביטוח ונפצע באורח קל עד בינוני בתאונת דרכים, יזכה לקבל 1.6 מיליון שקל מחברת הביטוח של הנהגת שפגעה בו * עו"ד מאיר הילל-טבול, ממשרדי עורכי הדין גונטמכר הילל-טבול, הצליח בתרגיל משפטי מתוחכם, להוביל את ההליך המשפטי לתביעת נזיקין רגילה
תאונת אופנוע באשדוד

נהג מוטו-קרוס צעיר מאשדוד היה בטוח שחרב עליו עולמו. בכל זאת, הוא נפצע בתאונת דרכים בכל חלקי גופו באורח קל עד בינוני, כשהוא נוהג על אופנוע השטח ללא ביטוח. כל הממצאים בשטח הובילו לכך שהוא לא יזכה לקבל שקל אחד של פיצוי על הנזקים הגופניים שלו, מאחר ונסע על האופנוע ללא ביטוח.

כשהוא אבל וחפוי ראש, הצעיר הגיע למשרד עורכי הדין גונטמכר הילל-טבול באשדוד, וסיפר לעו"ד מאיר הילל-טבול על השתלשלות הדברים, תוך שהוא בטוח כי הוא יחזור הביתה עם תשובה לאקונית: "אין לנו מה לעשות עם התיק הזה".

עו"ד הילל-טבול ביקש מהצעיר להשאיר את החומר הרפואי עימו הגיע, והחל לבחון את העניין בצורה מדוקדקת ויסודית, כיצד יהיה ניתן לחלץ את הצעיר מהבעיה המשפטית המורכבת.

עו"ד הילל-טבול בחר להגיש תביעת נזיקין רגילה נגד הנהגת שהייתה אשמה בתאונת הדרכים בה נפגע הנהג הצעיר, במקום לקחת את התיק לכיוון של תאונת דרכים, מאחר והצעיר נסע כאמור ללא ביטוח. "לקחנו את האשם של הנהגת בפגיעה הפיזית בנהג האופנוע, ובעצם מתייחסים אליו כמו מישהו שעבר ברחוב ונפל עליו עציץ מקומה שנייה.

אז מי שהפיל את העציץ הוא זה שנתבע באותו מקרה, וכך הנהגת היא זו שנתבעה על הנזקים הגופניים הקשים מהם סובל הצעיר. הצלחנו להוכיח את האשמה שלה באותן פגיעות, את הסבל הרב שנגרם עקב התאונה ואת הנזקים הרפואיים", אומר עו"ד הילל-טבול. בית המשפט פסק כי הצעיר יזכה לקבל 1.6 מיליון שקל מחברת הביטוח של הנהגת.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך