המועמד לראשות העיר אפרים מיכאלי פוצץ ראיון באולפן – צפו בוידאו

אפרים מיכאלי, מועמד לראשות העיר, התארח בתוכנית הבוקר "בוקר טוב אשדוד", עם שי מלול, "ברדיו אשדוד" אונליין. מיכאלי שאיים כי יעזוב את הראיון, נטש לבסוף את השידור. הסיבה, בכתבה.
המועמד לראשות העיר אפרים מיכאלי פוצץ ראיון באולפן - צפו בוידאו
מיכאלי נוטש את האולפן

אפרים מיכאלי, מועמד לראשות העיר אשדוד, שהתארח ב"רדיו אשדוד אונליין", בתוכנית "בוקר טוב אשדוד", עם שי מלול, נטש את השידור במהלכו. כשהמראיין האורח אוהד צויק ניסה לשאול את מיכאלי על אכולוסיית התמיכה בו והזכיר את המועמד, משה בוטרשווילי, קם מיכאלי ונטש חד צדדית את האולפן, למרות שלא שמע את השאלה עד סופה.

במהלך הראיון אמר מיכאלי מספר פעמים שיש בדעתו לעזוב את הראיון: "לא צריך לסתור את הדברים שאני אומר, זו הדעה שלי. אם תגיד עוד פעם "טעון", אקום ואצא. תרגעו. תרצו לראיין אותי. נקודה.  אם לא אני קם והולך".

מיכאל שהוא גם אל"מ במילואים אמר : "אני גר ונושם את העיר הזאת, אז אם האל נתן לך את היכולות להשפיע, אז אתה מנסה להשפיע. למשפחה שלי יש 70 שנות תרומה למדינת ישראל".

מיכאלי באולפן "אשדוד אונליין לייב", כשעוד הסכים להתראיין.

לגבי סיכוייו בבחירות על פי הסקרים אמר: "לפי הסקרים הילארי קלינטון הייתה כבר נשיאת ארה"ב. הסקרים מתוזמנים על ידי אנשים בעלי ממון ולי אין ממון כזה. אני המועמד היחידי החדש. אני איש צבא שניהל תעשיות בטחוניות, יו"ר חברת נמלי ישראל, חבר דריקטוריון מועצת הנפט, אז מי האלטרנטיבה? אני האלטרנטיבה היחידה. אני בגרף עולה. ביום רביעי הייתי בשוק לחצתי ידיים לאנשים. רוב האנשים רוצים חדש".

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך