מנהלי גנים שוקלים: איסור על שימוש בבלונים

לאחר מותה של הילדה אגם אזולאי ז"ל, שוקלים בגנים לאסור באופן מוחלט על שימוש בבלונים בגן

הטרגדיה הקשה שבא מצאה הילדה אגם אזולאי ז"ל מאשדוד את מותה, הפכה לשיחת היום ומקור לדאגה וחרדה של הורים רבים לילדים, שנחרדו לשמוע כי משחק תמים בבלון התברר כמלכודת מוות מחרידה. בימים האחרונים שוקלים מנהלים בגני הילדים באשדוד שלא להמתין לשינוי בנוהלים הרשמיים בנושא. כך למשל ב"גן סינדרלה אשדוד" קיבלו הורי הילדים הודעה על איסור מוחלט של הנהלת הגן לצייד את הילדים בבלונים, כמו כן הובהר להורים כי שימוש בבלונים במסגרת אירועים חברתיים בגן, ייעשו אך ורק בהשגחה מיוחדת.

מדובר במקרה השני השנה שבו בלון תמים מתגלה כאביזר שעלול לסכן חיים. בעקבות כך הוחלט בהנהלת "גן סינדרלה אשדוד" להודיע להורים על השינוי בהתייחסות לבלונים והאיסור על השימוש בהם במהלך יום הפעילות בגן. בין השאר בעקבות ההמלצות שהוציאו באיגוד רופאי הילדים להורים, ובהם אזהרה מפני משחק של ילדים מתחת לגיל 8 בבלונים.

מנהלת הגן הגברת יוליה סיגל סיפרה, "אירוע כזה מזעזע את כולנו ואנחנו רוצים לעשות כל מאמץ כדי להבטיח את שלום הילדים. בימים אלו התפילות שלנו כהורים וכאנשי חינוך לגיל הרך עם משפחת אזולאי, בתקווה שימצאו מזור ונחמה מהאירוע הקשה".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך