טורניר כדור יד חופים

ביום רביעי בערב בחוף הדרומי באשדוד, נפגשו לטורניר החוף הראשון, 9 קבוצות כדוריד, לחוף הגיעו כ 150 איש ביניהם שחקנים וצופים . ערב כדוריד החופים החל בחלוקת הקבוצות לשני בתים, בבית אחד שיחקו : אשדוד,דייגים ראשון , רחובות , ארזים ונס ציונה. בבית השני שיחקו : הפועל ראשון , קרית אונו , אשדוד 2 וקבוצת האקדמיה.

במשחק הראשון ניצחה ארזים את נס ציונה ומיד לאחר משחק זה אשדוד ניצחה את רחובות, במשחק הבא בין דייגים ראשון לנס ציונה, ידם של הדייגים הייתה על העליונה, רחובות ניצחה את הארזים ב SHOOT OUT ואשדוד ניצחו את הדייגים, רחובות ניצחה את נס ציונה ולסיום השלב המוקדם אשדוד ניצחה את הארזים.

את שלב הבית המוקדם אשדוד סיימו עם שלושה ניצחונות ורחובות ודייגים סיימו במקום השני. בבית המקביל , הפועל ראשון ניצחו את קריית אונו, ואשדוד 2 ניצחו את האקדמיה ,קריית אונו ואשדוד 2 נפרדו בניצחון של אונו וראשון ניצחו את האקדמיה ב SHOOT OUT ולאחר מכן ניצחו את אשדוד 2. הפועל ראשון סיימו במקום הראשון את הבית המוקדם וקריית אונו במקום השני.

מפאת קוצר הזמן נתקיים משחק הגמר בין אשדוד לראשון ובסיום הזמן אשדוד ניצחה במשחק. עד כאן דיווח תוצאות המשחקים, אני מבקש לציין כי היה תענוג גדול לראות את קבוצת האקדמיה ואת המעודדים הצמודים שלהם, בלט בשורות האקדמיה השוער מתן בלכר בתצוגת שוערות מדהימה , באשדוד בלטו ישראל ביטרמן ונתנאל מלול ובראשון בלטו איתי עסיס ורן עפרון.

מלבד המשחקים שנערכו במקביל על שני מגרשים, הייתה חוויה ראשונה מסוגה לשחק בשעות הלילה ולפי תגובות המשתתפים ,הקהל והשופטים הייתה חוויה אמתית. אנו מקווים שבעתיד הקרוב נוכל לקיים את טורניר החוף ה II בו ייקחו חלק קבוצות נוספות, קבוצות נשים וקבוצות נערים. בהזדמנות זו אנחנו מבקשים להסיר את הכובע בפני שופטי הטורניר : לאונרד ינקו , דודי ינקו , שלומי בר און , אליאב כהן ואיציק לחאם , השופטים לא נחו ולא הפסיקו לרוץ במשך למעלה מ 3 שעות ברציפות! ממני ומכל השחקנים : תודה רבה.!

בנוסף אבקש להודות ליורם כהן לעופר קושמרו  רשות הספורט עירית אשדוד ומחלקת החופים של עירית אשדוד  שסייעו בכל שביקשנו.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך