שבוע האכיפה של משטרת התנועה הסתיים עם אלפי דוחות

בתחילת השבוע פרסמנו על כך שמשטרת התנועה יצאה במבצע אכיפה גדול בכבישי ישראל, עם דגש על אזור אשדוד והדרום, זאת בעקבות התאונות הקשות שארעו כאן לאחרונה, המבצע הסתיים עם לא פחות מ- 6,000 דוחות תנועה

במסגרת השמירה על בטחון ציבור משתמשי הדרך בכבישים, משטרת ישראל פועלת באופן נחוש ובאכיפה בלתי מתפשרת נגד עבירות הבריונות ומסכנות החיים המהוות גורם ישיר לתאונות דרכים ונפגעים בכבישים. מטרת האכיפה להביא לצמצום כמות התאונות והנפגעים ולהגביר את תחושת הביטחון של הנהגים הנורמטיביים.

כ-6,000 דו"חות נרשמו ע"י שוטרי אגף התנועה נגד נהגים שביצעו עבירות תנועה בכבישים הבינעירוניים, כאשר הפירוט הוא:

?בפעילות משולבת עם אמצעים טכנולוגים נגד עבירות היסח הדעת, נתפסו כ-900 נהגים שהשתמשו בטלפון הנייד בזמן נהיגה שלא באמצעות דיבורית, בגין עבירה זו הנהגים קיבלו קנס של 1,000 ₪ ו-8 נקודות לחובתם.
?בעדשת המצלמות הטקטיות ומצלמות הסטילס המתעדות עבירות תנועה כגון: קיפוח זכות, שימוש בנייד ועוד, נתפסו כ-580 נהגים שביצעו עבירות ונגדם נרשמו דו"חות.
?הרישיון נפסל ל-30 ימים ל- 44 נהגים שביצעו עבירות תנועה חמורות.
?כ-40 כלי רכב הושבתו למשך 30 ימים למגרש האחסנה של המשטרה בגין עבירות שביצעו נהגיהם.
?כ-900 נהגים נתפסו כשהם נוהגים מעל למהירות המותרת עפ"י חוק באמצעות שוטרים שהוצבו עם מכשיר למדידת מהירות.
?נגד נהגי משאיות נרשמו למעלה מ-640 דו"חות בגין ליקויי בטיחות, תקינות ועבירות נוספות.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך