הפג שנולד בניתוח בהרדמה מלאה טופל במשך חודשיים באסותא אשדוד

יוליה שהייתה בהריון בסיכון, ילדה בניתוח קיסרי דחוף בהרדמה מלאה באסותא. הפג שנולד ששקל 850 גרם, טופל חודשיים באסותא ושוחרר במשקל רגיל. יוליה: " תודה לאל ולמלאכים בלבן ובתכלת שהצילו את הבן שלי וגם דאגו לי".
הפג שנולד בניתוח בהרדמה מלאה טופל במשך חודשיים באסותא אשדוד

"ברצוני לשתף אתכם במקרה שקרה לי ובחוויות שחוויתי בעקבות המקרה שלי. החל משבוע 15 להריון התחיל להופיע אצלי דימום. הדימום האחרון היה מסיבי ומשמעותי ומלווה בכאב עז. הצלחתי למשוך עד שבוע 21 ובסקירת מערכות התגלתה מחיקה כמעט מלאה של צוואר הרחם.

נסעתי באמבולנס לאסותא אשדוד. קיבלתי במיון נשים את כל הטיפול הדרוש לאותו רגע. הייתי במעקב בבית החולים עד שבוע 24 ובשבוע 24 אושפזתי במחלקה להריון בסיכון. במחלקה קיבלתי טיפול מסור ותומך. בשבוע 26 ירדו לי המים.לאחר ירידת מים הייתי מאושפזת עוד 10 ימים. בשבוע 27+3 הטיסו אותי לחדר ניתוח.ביצעו ניתוח קיסרי דחוף בהרדמה מלאה. כל התהליך עד יציאת התינוק לקח רבע שעה. את התינוק שלי הוציאו בזהירות רבה וכך נולד לעולם הבן המתוק שלנו ששקל בלידתו 850 גר'.

בזמן שהתאוששתי מהרדמה, הבן שלי עבר לידיים של רופא פגייה, אשר הגיע במהרה מהבית לאחר שנודע לו על הניתוח שלי. כעבור 5 ימים השתחררתי הביתה והבן שלי נשאר בפגייה למשך חודשים. במשך חודשים התינוק שלי קיבל את הטיפול הכי מסור שיש. טיפלו בו באהבה, בדאגה ובמסירות. הצוות השקיע מאמצים רבים במטרה לגדל את הבן שלי ולטפל בו על הצד הטוב ביותר.

בכל יום כשבאתי לפגייה הרגשתי יחס אכפתי ודואג. הרגשתי תמיכה, הבנה ורצון מאוד גדול ואמיתי לעזור מצד הצוות. ראיתי שכזה יחס מקבלים כל ההורים ללא יוצא מן הכלל. במחלקה יש את כל התנאים על מנת שההורים ירגישו בבית עד כמה שניתן. המכשור והציוד שנמצא בשימוש במחלקה הוא בין המתקדמים בעולם. הבן שלי היום בן חודשיים. הוא גדל והוא בריא ושלם בזכות כל אותם האנשים שדאגו לי ולו בבית החולים אסותא אשדוד. אין מילים לתאר כמה אני מודה לכם! אני כותבת את המילים האלו וזולגות לי דמעות של אושר.
בתאריך 4.7.18 השתחררנו מהפגייה במשקל 2500 גר'. תודה לאל ולמלאכים בלבן ובתכלת שהצילו את הבן שלי וגם דאגו לי .אנחנו בבית!"

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך