200 אלף ₪ פיצויים לבת 5 שהחליקה בכניסה לשירותים של מקדונלד'ס

בת 5 שהחליקה לפני 8 שנים בכניסה לשירותים של מקדונלד'ס תקבל פיצוי של 200 אלף ₪. כך עולה מהסכם פשרה בעקבות תביעה שהגישו הוריה נגד רשת מקדונלד'ס באמצעות עו"ד דותן לינדנברג.
סניף מקדולנד- סטאר סנטר באשדוד

מהתביעה עולה כי בחודש פברואר 2010 בשעה 10:45 הילדה נכנסה עם אביה לסניף מקדונלד'ס בקניון, אביה רכש לה מזון ומשקה לאחר שאכלה ניגשה לשירותים בסניף בכדי לשטוף את ידיה. בהיכנסה לשירותים הילדה החליקה על שלולית מים או נוזל אחר אשר הנשפך על הרצפה וכתוצאה מכך נפלה ונפגעה בראשה ובפניה. אביה ובנו שמעו את קול החבטה ורצו למקום. הילדה פונתה באמבולנס לביה"ח כשבדרך איבדה ההכרה לכמה רגעים ואף הקיאה.

נוירולוג מומחה מטעם התביעה שבדק את הילדה קבע לה 20 אחוזי נכות לצמיתות בגין ירידה קוגניטיבית המתבטאת באפתיות, חוסר ריכוז בכיתה ונטייה לישנוניות באמצע יום, מה יכול להשפיע על התפתחותה החברתית והאקדמית בעתיד. אורתופד מנתח מומחה מטעם התביעה שבדק את הילדה קבע כי בעקבות התאונה היא סובלת מכאבי ראש, סחרחורות וכאבים בעמוד השדרה הצווארי וכתף ימין וקבע לה 10 אחוזי נכות לצמיתות.

בא כוחה עו"ד דותן לינדנברג העוסק בנזקי גוף טען בכתב התביעה כי בעלי הסניף של מקדונלד'ס קניון הביג התרשלו בכך שלא דאגו לייבוש הרצפה, בכך שהתירו כניסה לשירותים למרות שהרצפה המסוכנת ולא הזהירו את באי הסניף מפני סכנת החלקה. לטענתו, לפני התאונה הילדה הייתה בריאה וכל חייה היו לפניה ואילו כתוצאה ישירה מהתאונה, הפגיעות הקשות ילוו אותה כל חייה ויטילו צל כבד על יכולתה להשתכר בעתיד ולנהל חיי נורמאליים.

בתביעה ביקש שבית המשפט באשדוד יקבע שיש לפצות הילדה בגין כאב וסבל, הפסדי השתכרות בעתיד, עזרת צד ג' והוצאות רפואיות.

מומחה מטעם הנתבעים קבע כי בעקבות התאונה לא נותרה לקטינה נכות רפואית או תפקודית והנתבעים ביקשו לדחות התביעה על הסף. במסגרת הסכם פשרה שנחתם לאחרונה נקבע כי החברה המבטחת את הקניון ואת סניף מקדונלד'ס תשלם פיצוי בסך 200 אלף ₪ שיופקד בחשבון מיוחד על שם הילדה עד להגיעה לגיל 18.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך