ינואר 16, 2021
חדשות אשדוד

אשדוד היא העיר הידידותית ביותר לעסקים קטנים ובינוניים

מדד הרשויות המקומיות של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה והתעשייה דירג וקבע: אשדוד היא העיר הידידותית ביותר לעסקים קטנים ובינוניים לרשויות מעל 150 אלף תושבים – במקום השני נתניה והשלישי חיפה. ראש העיר ד"ר לסרי: "זו חובה וזכות לעמוד לצידם ולסייע להם לשגשג ולהתרחב כמקור הצמיחה והתעסוקה המרכזי של העיר".

אשדוד היא העיר הידידותית ביותר לעסקים קטנים ובינוניים
השר כהן וראש העיר ד"ר לסרי(צילום: שמואל דוד)

כבד גדול לעיר אשדוד. היא נבחרה כעיר הטובה ביותר לעסקים הקטנים. הבחירה נעשתה על ידי מדד הרשויות המקומיות של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה והתעשייה. אשדוד היא כאמור העיר הידידותית ביותר לעסקים קטנים ובינוניים לרשויות מעל 150 אלף תושבים – במקום השני נתניה והשלישי חיפה

שר הכלכלה, אלי כהן העניק לראש העיר ד"ר לסרי את התואר באופן רשמי בטקס שנערך ביום רביעי בכנסת בלשכתו. השר כהן: "העסקים הקטנים והבינוניים מהווים מנוע צמיחה משמעותי למשק הישראלי. הם אחראים לכ-50% מהתוצר העסקי ולכ-60% מהמועסקים במשק, ולכן השקעה בהם הוא אינטרס ציבורי של כולנו"

ראש העיר, ד"ר יחיאל לסרי: "הבחירה באשדוד כעיר הידידותית ביותר מבין הערים הגדולות, לעסקים קטנים ובינוניים, הינה תוצאה של מאמצי התייעלות ארגונית האחראית על הקשר בין הרשות המקומית לבעלי העסקים בעיר, שביצענו בשנים האחרונות. ואנו שמחים לדעת על שביעות רצונם מהתנאים והשירות שהעירייה מעניקה להם. זו חובה וזכות לעמוד לצידם ולסייע להם לשגשג ולהתרחב כמקור הצמיחה והתעסוקה המרכזי של העיר".

המדד מתעדכן אחת לשנה ומשקלל שלושה דירוגים שונים בכל רשות. הדירוגים המרכיבים את המדד הם:

• נגישות המידע- דירוג של איכות, היקף המידע לעסקים וקלות השימוש באתר האינטרנט של הרשות.
• מדד "סבסוד ארנונה" – המדד נבנה באמצעות השוואה של הארנונה העסקית מול ארנונת המגורים וממוצע הארנונה העסקית ביחס ל-50 הרשויות המשתתפות במדד.
• שביעות רצון של העסקים – שביעות הרצון מהרשות נבדקה באמצעות סקר בקרב עסקים מקומיים שבחן היבטים שונים של התנהלות הרשות המקומית.

דירוג עשרת המקומות הראשונים:

1. אשדוד
2.נתניה
3.חיפה
4. תל אביב -יפו
5 רמת גן.


אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com
blank

כתבות שאולי יעניינו אותך

מנכ"ל אסותא אשדוד למפלגות: "העמידו את קידום מערכת הבריאות כאחד הנושאים המרכזיים"

משה סידי

המשטרה: פרסום כוזב נגדנו בניסיון להצדיק הפרה בוטה של התקנות לשעת חירום

משה סידי

1500 איש כבר חתמו על עצומה הקוראת לנתניהו לשריין את רן כרמי בוזגלו לכנסת

משה סידי