הזוכה המיתולוגי של "אייל גולן קורא לך" מגיע למסעדת NIKOS

ביום חמישי החל מהשעה 21:30 יתקיים ערב ים תיכוני יוצא דופן במסעדת הבשרים הים תיכונית NIKOS בביג פאשן, עם מאור אשואל, שזכה בעונה הכי מדוברת של "אייל גולן קורא לך", יחד עם נסרין קדרי. ביום שישי בשעה 12 בצהריים תתקיים במסעדה החדשה קבלת שבת בניחוח יווני עם הזמר המוכר KOSTAS. להזמנת מקומות: 054-5351627
צוות האתר | יום רביעי - 11/07/18 - 5:29
[ssba-buttons]

NIKOS, מסעדת הבשרים הים תיכונית במתחם הקניות ביג פאשן, ממשיכה בקו איתו היא התחילה, בערבים ובקבלות שבת שעשויים לשנות את חיי התרבות בעיר. ביום חמישי החל מהשעה 21:30 יתקיים ערב ים תיכוני שמח במיוחד, עם מאור אשואל, הזוכה הגדול של "אייל גולן קורא לך" בעונה עם הרייטינג הכי גבוה בתולדות התוכנית. כזכור, אשואל זכה בצוותא עם נסרין קדרי, לאחר שזכו לאהדת הקהל בצורה בלתי רגילה. אשואל המשיך לפתח קריירה עצמאית, והוציא כמה וכמה להיטים. ביום חמישי תושבי אשדוד יוכלו ליהנות מהופעה מלאה שלו, עם להיטים של כל כוכבי הזמר הים תיכוני. די.ג'י פרי טובול יככב אף הוא בחגיגה הים תיכונית בחמישי.

ביום שישי בשעה 12 בצהריים החגיגה במסעדת NIKOS תימשך עם קבלת שבת באווירה יוונית עם הזמר המוכר KOSTAS. מעבר לפינוקים הטעימים במסעדה החדשה, צפויה טברנה יוונית שתימשך ארבע שעות. בהחלט שווה להזמין מקומות מראש.

להזמנת מקומות: 054-5351627

אולי גם זה יעניין אותך