תושב העיר חשוד שגנב טלפון נייד ושרשת מקטין וסחט אותו

משטרת ישראל פתחה בחקירה פלילית לפני כשבוע בעקבות תלונתו של קטין כנגד חשוד (33) תושב אשדוד שגנב לו את שרשרת הזהב והפלאפון. החשוד נעצר כבר באותו היום ומעצרו הוארך לבקשת חוקריו בבית המשפט. בסוף השבוע הגישה חטיבת התביעות המשטרתית כתב אישום כנגד החשוד ובקשה להמשך מעצרו עד תום ההליכים נגדו.
תושב העיר חשוד שגנב טלפון נייד ושרשת מקטין וסחט אותו
הנייד שנגנב. (צילום: דוברות המשטרה)

תושב אשדוד נעצר על ידי משטרת ישראל בשבת בחשד שגנב מרשותו של קטין כבן 17 את שרשרת הזהב שענד על צווארו ואת מכשירו הנייד. בנוסף, ניסה החשוד לסחוט את הקטין בתמורה להשבת הרכוש. תלונה שהגיש הקטין בתחנת המשטרה שעות ספורות טרם מעצרו, הביאה את השוטרים אל ביתו של החשוד שם אותר הרכוש והחשוד נעצר, כאמור, והועבר לחקירה שם בתחילה הכחיש את החשד המיוחס לו.

"מדובר במקרה חמור בו ניצל החשוד את תמימותו של קטין תוך מצג שווא להיכרות על רקע חברי. חקירה מקצועית ומהירה שערכו חוקרי המשטרה, הביאה למיצוי ההליך ולהגשת כתב אישום באמצעות התביעה המשטרתית נגד החשוד והשבת הרכוש היקר לידיו של הקטין", נמסר מהמשטרה.

תחילת הפרשיה שבועות ספורים קודם להגשת התלונה במשטרה על ידי הקטין. החשוד מכיר את החשוד בדרך המקרה ומציע לו כי יהיה חברו ובתמורה יכיר לו, לקטין, חברים נוספים. בהמשך לכך, החל החשוד שולח הודעות באפליקציית ה"ווטסאפ" ואף מתקשר אליו לפלאפון גם בשעות לילה מאוחרות, חלקן גם בשעות לפנות בוקר.

במהלך שבועות ספורים אלו של ה"היכרות" שנרקמה בין הקטין לחשוד, נפגשו השניים ובמהלך שיחתם בפגישה זאת, ביקש החשוד את מכשיר הפלאפון מהקטין על מנת להציג בפניו סרטון באתר "יו-טיוב". כשקיבל החשוד את המכשיר לידיו, הכניסו לכיס בגדיו וטען כי מרגע זה המכשיר הנייד שייך לו אלא אם כן ישלם הקטין לחשוד סכום של 300 ש"ח בעבורו. בסמוך לכך, תלש החשוד את שרשרת הזהב מצווארו של הקטין ובשלב זה הודיע לקטין כי בתמורה לשניים יהא עליו לשלם לו סכום גבוה של 1,000 ש"ח.

במקרה אחר ניסה החשוד לסחוט את הקטין ודרש ממנו שירכוש עבורו בקבוק אלכוהול וזאת לאחר שהחשוד טען בפניו של הקטין כי דיבר אליו לא יפה. כאמור, לפני כשבוע התייצב הקטין וגולל את מסכת מעשיו של החשוד כלפיו בפני חוקרי המשטרה, תלונה שהביאה למעצר ולחקירתו של החשוד ואף להגשת כתב אישום נגדו על ידי חטיבת תביעות לכיש.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך