נובמבר 28, 2020
חדשות אשדוד

חברת חשמל יצאה באזהרה למתרחצים בחוף הסמוך לתחנת אשדוד

אזהרה חמורה יצאה מטעם חברת חשמל על סכנת השאיבה בחופי הים הסמוכים לתחנות הכח שלה ובכללם העיר אשדוד, החברה הדגישה וביקשה להשמע להוראות השילוט במקום

שלט אזהרה ביוף הים

חברת החשמל פונה באזהרה לציבור: אין להיכנס לים בחופים שצמודים לתחנות הכוח. במתקני ייצור החשמל באתרי תחנות הכוח החופיות בחיפה, בחדרה, בתל אביב, באשדוד ובאשקלון, פועלות מערכות שאיבה שתכליתן קירור של מתקני הייצור באמצעות מי הים. באתרים אלה קיימות גם תעלות ומערכות המשמשות ליציאת מי הים מתחנת הכוח.

עוצמת השאיבה או פליטת המים, של מערכות אלו היא גבוהה ומסכנת את הרוחצים או השוהים בים, בקרבתן. לכן, החברה מזהירה כי אין להיכנס לים למטרות רחצה או לכל פעילות אחרת בחופים הצמודים לתחנות הכוח הללו ויש להישמע לאזהרות ולשילוט המוצב במקום, בסמוך לתעלות בהן קיימות מערכות היניקה או הפליטה של מי הים.

החברה מדגישה כי במקומות האסורים לרחצה ולגישה מוצב שילוט האוסר על התקרבות לאזור הסכנה. אין באזהרה זו לגרוע מהנחיות הרשויות המוסמכות לגבי איסורי רחצה בחופים שאינם מוסדרים.
אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

כתבות שאולי יעניינו אותך

ראש העיר שפע מחמאות לעובדים:"העיר עמדה במשימה בזכותיכם"

משה אלבז

כתב אישום נגד חשוד מאשדוד בשוד סניף דואר בעיר

משה סידי

זהירות: משרד הבריאות הוציא אזהרת רחצה באחד מחופי אשדוד

ישראל אוחיון