המשרד לביטחון פנים יעביר מיליון שקלים למניעת וונדליזם באשדוד

ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי נפגש היום, שני, עם השר לביטחון הפנים ח"כ גלעד ארדן. השר ארדן: "סיכמתי עם ראש העיר יחיאל לסרי על חיזוק המאמץ למניעת אירועי אלימות בחודשי הקיץ ובדגש על חופיה היפים של אשדוד. ד"ר לסרי: "עיריית אשדוד, משקיעה משאבים רבים בפיתוח ושדרוג החופים עם דגש מרכזי על הגברת ואבטחת הבילוי ברצועת החופים".
המשרד לביטחון פנים יעביר מיליון שקלים למניעת וונדליזם באשדוד
השר ארדן וראש העיר לסרי

ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי נפגש היום, שני, עם השר לביטחון הפנים ח"כ גלעד ארדן. במהלך הפגישה הודיע השר לראש העיר על ההחלטה של המשרד לביטחון הפנים  לשדרג את המרחב המרחב הציבורי. המשרד לביטחון פנים יעביר לעיריית אשדוד כ-  מיליון ₪  לשדרוג המרחב הציבורי באמצעות תוספת משמעותית של מצלמות והרחבת מערכיים טכנולוגיים .

השר ארדן: "סיכמתי עם ראש העיר יחיאל לסרי על חיזוק המאמץ למניעת אירועי אלימות בחודשי הקיץ ובדגש על חופיה היפים של אשדוד. בנוסף הנחיתי את המשרד לביטחון הפנים לסייע להתקנת מצלמות בכל איזורי החוף בעיר כדי לאפשר לעירייה ולמשטרה להגיב מהר וטוב יותר לכל אירוע"

"אני שמח לבשר לך, כי בהתאם להחלטת ממשלה מס' 3758 מיום 24/4/2018, שעניינה הפעלת תכנית למניעת אלימות בחופי הים ובסביבתם (להלן – התכנית), ישתתף המשרד לביטחון הפנים במימון הרחבת המערכים הטכנולוגיים באשדוד. בהיקף של עד 675,180, וללא השתתפות עצמית מצד הרשות, לצורך הצבת מצלמות למניעת אלימות וונדליזם במרחב הציבורי בחופי הים המוכרזים ברשות ובסביבתם .הקמת/הרחבת המערכים הטכנולוגיים במסגרת התוכנית הנ"ל תתבצע בהתאם לעקרונות שנקבעו בתכנית 'עיר ללא אלימות' לעניין הצבת מצלמות במרחב הציבורי ובכפוף לעמידת הרשות בכללי התכנית ובאמות מידה שייקבעו לעניין הצבת מצלמות במרחב הציבורי בחופי הים ובסביבתם, המגובשות בימים אלה, ואשר יועברו לרשות עם השלמתן.

ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי  : אני מודה לשר לביטחון הפנים השר גלעד ארדן על ההשקעה בשדרוג ביטחון התושבים והמבלים שמגיעים גם מכל רחבי הארץ לבלות ולהנות בחופי אשדוד . עיריית אשדוד, משקיעה משאבים רבים בפיתוח ושדרוג החופים  עם דגש מרכזי על הגברת ואבטחת הבילוי ברצועת החופים וזאת באמצעות הביטחון העירוני , השיטור המשולב ומשטרת ישראל .

עוד הודיע השר :"בנוסף לכך, בהתאם להחלטת ממשלה מס' 3757 מיום 26/4/2018, שעניינה הרחבת מערכים טכנולוגיים למניעת אלימות ברשויות מקומיות, ישתתף במשרד לביטחון הפנים במימון הרחבת המערכים הטכנולוגיים בעיר בהיקף של עד 275,000 ₪ נוספים (חד פעמי), וללא השתתפות עצמית מצד הרשות, לצורך הצבת מצלמות נוספות למניעת אלימות וונדליזם במרחב הציבורי ברשות" .

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך