מאי 6, 2021
קצרים

חתן התנ"ך האינטראקטיבי: תלמיד ישיבת אמי"ת אשדוד

אביאל חדד, תלמיד כתה ח בישיבת אמי"ת אשדוד הוא חתן התנ"ך האינטראקטיבי של ישראל, לאחר שזכה במקום הראשון בגמר חידון התנ"ך האינטראקטיבי הארצי "היינו כחולמים"

חתן התנ"ך האינטראקטיבי: תלמיד ישיבת אמי"ת אשדוד

מיזם "היינו כחולמים", בשיתוף החמ"ד, האגף לתרבות יהודית ומכללת הרצוג, אשר כלל לימוד יומי של פרקי הנביאים העוסקים בחזרה לארץ, הופק לרגל חגיגות ה-70 למדינה ופנה הן לתלמידי החמ"ד בחטיבות ובתיכונים והן ללימוד משפחתי. על מנת להגיע לתלמידי דור המסכים בצורה הנגישה ביותר, פיתחו במכללת הרצוג אפליקציה המותאמת ללמידה במחשב או בסמרטפון.

מידי שבוע השתתפו הלומדים בהגרלה נושאת פרסים בין המשתתפים המתמידים. בגמר המיזם השתתפו 6000 תלמידים מבתי ספר בכל רחבי הארץ בלימוד 170 פרקי תנ"ך.

סיום המיזם עמד בסימן 'תנ"ך מתש"ח לתשע"ח'. האירוע כלל סיור בכפר עציון בעקבות סיפורי תש"ח ותנ"ך. לאחר מכן המשיכו התלמידים לחידון אינטראקטיבי המסכם את הידע אותו רכשו במהלך הלמידה.

אביאל חדד מישיבת אמי"ת אשדוד הרשים את השופטים בידע התנ"כי הרב שהפגין וזכה במקום הראשון ובתואר חתן התנ"ך האינטראקטיבי הראשון של ישראל.

את אביאל ליוו והדריכו לקראת החידון המחנך הרב אריאל נזרית ורכז התנ"ך בישיבה הרב שחר יעיש.

הרב שלום מלול ראש ישיבת אמי"ת אשדוד ברך את אביאל על ההישג: "מיזם "הינו כחולמים" הוכיח כי אין זו אגדה- ניתן לחבר את דור המסכים לספר התנ"ך ולמורשת אבותינו. הזכיה הגדולה ביותר של אביאל הינה הידע הרב אשר רכש בפרקי התנ"ך". במקום השני בחידון זכה יונתן כהנא מביה"ס אורות עציון בגוש עציון, ובמקום השלישי הלל פינקלמן תלמידת אולפנת שעלבים.


אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com
כתבות שאולי יעניינו אותך

הושמדו מוצרי מזון שפג תוקפם

חי חביב

כל הסיפור – בגוף ראשון

חי חביב

ההצלחה של העסק שלך מתחילה באשדוד

צוות האתר