ינואר 20, 2021
קצרים

תלמידי שובו אשדוד ביקרו במכון וייצמן

במסגרת לימודי מדעים ופיזיקה ובהשראת פרויקט מצוינות 2,000​, יצאו תלמידי כיתה ו' בבית ספר שובו עלית ליום פעילות במכון דוידסון שע"י מכון ויצמן למדעים. התלמידים כמובן נהנו מהחוויה המדעית שזימן להם הביקור וזכו למחמאות על הישגיהם ועל התנהגותם המופתית. מנהלת בית הספר: פיזיקה היא מהמקצועות החשובים בתכנית הלימודים של תלמידי כיתה ו' והיא מפתח לעתיד.

תלמידי שובו אשדוד ביקרו במכון וייצמן

תלמידי כיתה ו' בבית ספר שובו אשדוד ממשיכים את מסע הלמידה שלהם ומרחיבים את ידיעותיהם במגוון עולמות תוכן. תעודות ופרסים יש באמתחתם למכביר ולאחרונה בתחרות הסייבר הארצית, אותה מארגן משרד החינוך, זכו להימנות על צמרת בתי הספר בתחום הסייבר. השבוע, בסיור שערכו במכון דוידסון, הם נהנו מעולם המדע ומהמידע החדש שהמדע חושף לעולם.

במסגרת הביקור, למדו התלמידים על עבודתה של טורבינת המים וכיצד מייצרים באמצעותה אנרגיה. הם השתעשעו באתר הטורבינה ובעזרת מים ובועות סבון, חוו ויצרו הפעלה סולרית.

בחדר אקוספרה שעוסק באבולוציה והתפתחות בטבע, התלמידים למדו על צמחים טורפים וכיצד בעלי חיים מתגוננים נגדם ובאחת המעבדות עסקו התלמידים בנושא החומר ותכונותיו ויצרו "גלידה מדעית וקרירה". בעזרת חנקן ותהליך ייצור מדעי הם יצרו גלידה אותה טעמו וכמובן נהנו.

blank

מנהלת בית הספר גב' מלכי שיינין: "אנחנו עובדים בשיתוף פעולה עם מכון ויצמן בהנחית פרופ' דב טריגרמן ממשרד החינוך, שמלווה את ביה"ס ומעצים את הישגיו בפיזיקה ובמדעים" היא אומרת ומציינת כי בביה"ס הפנימו מזמן שפיזיקה היא היסוד החשוב כמעט לכל תחום – כלכלה, רפואה, בטחון וכו'…

הביקור התקיים לאור המלצת הפרופ' טריגרמן ואף תואם על ידו, ואילו הילדים אשר נהנו מתכנית הביקור ומהחוויה הלימודית בתוך מוסד שנחשב לעלית ממכוני המדע בעולם, זכו למחמאות על התנהגותם המופתית ועל הישגיהם הלימודיים.


אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com
blank

כתבות שאולי יעניינו אותך

לא מוותרים על מבצע ג'וחא

צוות האתר

בית המשפט לאמא: "תשני את שם התינוק"

צוות האתר

AliceCode – מנהיגות טכנולוגית לילדות ונערות באשדוד

צוות האתר