ועד הנמל דורש מההנהלה – "אפשרו לאלון חסן להכנס לנמל"

אתמול, שני לא אפשרו בהנהלת הנמל לאלון חסן, יו"ר ועד עובדי הנמל לשעבר, להכנס לנמל. הועד הוציא מכתב למנכ"ל לאפשר לו לעשות זאת.
אלון חסן
אלון חסן

ועד עובדי נמל אשדוד הוציא היום, שלישי, מכתב אל יצחק בלומנטל מנכ"ל חברת נמל אשדוד, בדרישה להכניס מידית את אלון חסן יו"ר הועד לשעבר לתוך הנמל. המכתב יצא בגלל שאתמול, שני, לא אפשרו לחסן להכנס.

בין היתר במכתב שהגיע לידי "אשדוד אונליין" נכתב: "אבקש הסבר מפורט כיצד קרה הדבר ועל סמך איזה בסיס משפטי נאחזת ההנהלה לסרב את כניסתו לנמל".

מכתב הדרישה של הועד

כזכור חסן זוכה לאחרונה בבית המשפט המחוזי בבאר שבע, מכל האישומים נגדו. בפסק הדין נכתב בין היתר: "לאחר כל הבדיקות לא הוכחה כל מרמה מצדו ולא הוכח ניגוד עניינים. ביצוע מעשה תוך התפקיד – אין זה עולה לכדי מרמה והפרת אמונים. פעולתו של חסן היו מחויבות כדי להגן על העובדים. אין ראיה לכך שאלון חסן ביצע פעולה באופן ישיר או עקיף לעידוד התקשרויות עם החברה שבבעלות קרוביו".

אבי אבן חיים מ"מ יו"ר וועד ציוד מכני: "אנחנו לא מבינים למה לא נותנים לו להכנס כשהוא זכאי זה לא מקובל עלינו שעובד שלנו שיצא זכאי מונעים את כניסתו לנמל".

טרם נמסרה תגובת הנהלת הנמל.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך