מאי 16, 2021
חדשות אשדוד

הג'וב של גברת גינזבורסקי

תביעת לשון הרע המתנהלת בבית משפט מגוללת ניסיון לכאורה של מקורבי צבי צילקר, למנות את לימור גינזבורסקי לתפקיד חשבת בתאגיד המים "יובלים" בשכר מופרז

לימור גינזבורסקי - צילום מסך מתוך פייסבוק

תביעת לשון הרע שהוגשה בבית משפט השלום בתל אביב, נגד סער גינזבורסקי ויאיר וקראט בגין פרסומים ברשת הפייסבוק, מציפה ולא בפעם הראשונה טענות לניסיונה של הגב' לימור גינזבורסקי לזכות בתפקיד חשבת בתאגיד המים "יובלים", תוך קבלת "שכר מופרז החורג מן השכר הקבוע לתפקיד זה", כך על פי כתב התשובה שהגיש התובע, עו"ד גבריאל כנפו ממלא מקום ראש העיר.

כתב התשובה לבית המשפט, הוגש לאחר שבית המשפט חייב את סער גינזבורסקי ויאיר וקראט, להגיש כתב הגנה בתביעה, חרף ניסיונם לעכב את ההליכים בתביעה זו.  בכתב ההגנה שהגישו השניים לבית המשפט, "מייחסים לתובע קשרים עם חברות שונות שאין לו כל זיקה אליהן".

בכתב התשובה מגוללים עורכי הדין דרור ארד-אילון ולי גורן את הנסיבות שהובילו לטענת התביעה למעשיו של גינזבורסקי. "בשנת 2008, בעת שהיה מקורב למר צילקר, מונתה רעייתו של גינזבורסקי, רו"ח לימור גינזבורסקי כדירקטורית מטעם הציבור בתאגיד המים של אשדוד, "יובלים", שהיה בהקמה. במרץ 2008, ביקשה לימור גינזבורסקי להתמודד על תפקיד חשבת "יובלים", ולשם כך התפטרה מתפקידה כדירקטורית וניגשה למכרז".

9upydmsr

על פי כתב התשובה, "המכרז פורסם שלא כמקובל, ללא ציון השכר המוצע לתפקיד". עוד עולה מכתב התשובה כי למרות העובדה שחוזר מנכ"ל קובע שכר של עד 45% משכר מנכ"ל לתפקיד המדובר, הרי שבפועל, לאחר שזכתה גינזבורסקי במכרז נערכה עימה טיוטת חוזה שהעמידה את שכרה על 75% משכר מנכ"ל.

אלא שאז, נערכו בחירות שבהם הפסיד צבי צילקר לטובת ראש העיר הנוכחי יחיאל לסרי, ועו"ד גבריאל כנפו מונה לתפקיד יו"ר דירקטוריון "יובלים". "משנמצא כי מר צילקר או מי ממקורביו, הבטיחו שכר מופרז לרעייתו של סער גינזבורסקי, הובהר שהשכר ההתחלתי המוצע לתפקיד יהיה השכר הקובע בחוזר. רעייתו של גינזבורסקי, שדרשה לקבל את תנאי השכר החורגים שהובטחו לה, הוזמנה להציג את עמדתה בפני דירקטוריון התאגיד אולם היא נמנעה מכך ובחרה להסיר את מועמדותה לתפקיד".

תגובתו של סער גינזבורסקי:
"לא משנה כמה פעמים גבי ימחזר את השטות הזו, זה לא יעשה אותה נכונה.  ואולי במקום להתעסק בשטויות יספר לציבור האשדודי איך יכול להיות שחברה בבעלות רואה החשבון המבקר של יובלים ובבעלות העו"ד הנאמן של גבי כנפו עצמו, השכירה את המשרדים ליובלים במשך מספר שנים."


אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com
כתבות שאולי יעניינו אותך

יירוטים מעל אשדוד – צפו

משה סידי

מטחים כבדים על אשדוד כל השבת. צה"ל תקף ביתו של סגן מנהיג חמאס – צפו

משה סידי

בעקבות המטח על אשדוד – שריפת קוצים גדולה בסמוך למחלף אשדוד

משה סידי