דני בסן מגיע לקלנג באשדוד

דני בסן, סולנה האגדי של להקת "תיסלם" מגיע לבית אריה קלנג
צוות האתר | יום רביעי - 07/03/18 - 11:30
צילום: קטיה בורינדין

סדרת המופעים "מוזיקה בקלנג" מביאה אלינו את הזמר דני בסן, סולן להקת תיסלם האגדית, שהפך לאחד הקולות המזוהים עם הרוק הישראלי במהלך שנות השמונים במופע אינטימי בגלריה של בית אריה קלנג – בית האמנים החדש בגבעת יונה. במופע מספר דני את סיפור חייו ואת הסיפורים שמאחורי השירים שנכתבו עבורו במרוצת השנים וגם שיר חדש: "מלחמה בראש", שהלחין למילותיו של מאיר גולדברג, הלום קרב ממלחמת לבנון יוצא השבוע. השיר עוסק בתופעת הפוסט-טראומה שחווים צעירים בשירות הצבאי שלהם ומתאר ממקום אישי את חוויית המציאות של לוחמים רבים ובני משפחותיהם. העבר כסולן הפרוע של תיסלם נחרת בתודעה – האיפור, תחפושת העטלף וההשתוללות המופלאה על הבמה והם מנוגדים לדרכו הצנועה והסולידית שהוא עושה מאז כסולן.

במופע החדש והאינטימי של בסן, שמתחיל לרוץ בימים אלה, לא תמצאו במה ענקית, "המופע הוא אישי, אינטימי, אוטוביוגרפי ומורכב מסיפורים על החיים שלי ועל מאחורי הקלעים של השירים ויש בו המון שירים מרגשים, להיטים מוכרים, שירים חדשים. בכלל, זה ערב מקסים,  ואני מתכוון לצאת לסיבוב עם המופע הזה בכל מקום שרק ירצו שנבוא", הוא אומר.

יום רביעי 14.3, בשעה 21:00 , בית אריה קלנג, רח' יאיר 2, אשדוד. מכירה מוקדמת : 70 ש"ח, מכירה ביום האירוע : 80 ש"ח טלפון לבירורים : 08-9221883

אולי גם זה יעניין אותך

X