יום האישה בחברת נמל אשדוד

במסגרת פעילויות קידום מעמד האישה בחברת נמל אשדוד, גם השנה צוין יום האישה הבינלאומי בפעילות לכלל עובדות החברה.

האירוע נערך במרכז הכנסים של הנמל וכלל דברי ברכה של ורד סויד מנכ"לית הרשות לשוויון מגדרי במשרד ראש הממשלה ואתי אטיאס יועצת ראש עיריית אשדוד לקידום מעמד האישה "בדימוס". עובדות החברה שמעו את הרצאתה של אשת התקשורת לינוי בר גפן בנושא: "נשים וגברים בתקשורת". ההרצאה בוחנת איך הטלוויזיה, הרדיו, העיתונות הכתובה והרשתות החברתיות מציגות גברים, נשים ואת מה שמתחולל ביניהם ואילו דימויים התקשורת מקבעת. המשתתפות הוזמנו להתבונן במציאות בעזרת "משקפים מגדריות" בנקודת מבט הבוחנת את ההתייחסות לגברים וההתייחסות לנשים, באמצעי התקשורת ובכלל.

הפעילות, שהוגדרה על ידי הנשים כמרתקת, נהגתה ומומשה על ידי חברות ועדת היגוי קידום מעמד האישה הפועלת בחברת הנמל, בשיתוף פעולה עם הנהלת החברה ועם מיכל לוגסי יו"ר ועד מינהל.

אפרת קסלר, הממונה על קידם מעמד האישה , ציינה כי עם כל הזכויות שנשים צברו, הודות לנשים אמיצות ופעלתניות, נשים עדיין סובלות מאלימות, נשים רבות עדיין מופלות במקומות עבודה ושיעור הנשים בהנהלות, בדירקטוריונים, בפוליטיקה הארצית והמקומית נמוך משיעורן באוכלוסייה.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך