דלת הרכב מחצה את היד של הנהג, שיקבל מחברת הביטוח 1.7 מיליון שקל

צעיר בן 23 שספג מכה חזקה מאוד ביד ימין מדלת הרכב, וזכה לקבל אחוזי נכות, הגיש תביעת ענק נגד חברת הביטוח באמצעות משרד עורכי הדין גוטנמכר הילל-טבול
ורד חג'ג' | יום שישי - 23/02/18 - 4:27

טריקת דלת של רכב כבד משקל גרם לפציעת יד קשה ולפיצוי כספי גבוה מאוד. מדובר בתושב הדרום בן 23 שסיים יום עבודה ארוך. לאחר שביקש להניח מטען אשפה בחלקו האחורי של הרכב, דלת הרכב הכבדה נטרקה, וידו הימנית נלכדה במשך מספר שניות, עד שהתעשת ופתח את הדלת. היד נמחצה ונגרם לה נזק מורכב מאוד. הנהג פונה לבית החולים, ולאחר טיפול רפואי שוחרר לביתו, כשהוא סובל מכאבים בלתי נסבלים. עם הזמן הנהג זכה לקבל אחוזי נכות מהביטוח הלאומי בשל הפגיעה בכף היד, ובמקביל החליט להגיש תביעה גדולה נגד חברת הביטוח של הרכב. הוא הגיע למשרד עורכי הדין גונטמכר הילל-טבול מאשדוד, ולאחר שהמציא את כל הממסכים הרלוונטיים, הוגשה תביעת ענק בבית משפט השלום בירושלים. לאחר הליך משפטי לא ארוך, במהלכו הוצגו הוכחות ברורות לפגיעה הקשה ביד, לצד הוכחת נזק עתידי, בית המשפט פסק כי הצעיר יקבל פיצוי כספי בהיקף של 1.7 מיליון שקל.

עו"ד מאיר הילל-טבול: "מדובר בתיק שהיה לנו ברור מתחילתו שבעבודה נכונה ויסודית, נוכל להוכיח את הפגיעה הקשה ביד, וכן את הנזק המצטבר שבא לידי ביטוי בחיי היומיום של הבחור הצעיר. ההליך המשפטי לא נמשך זמן רב, שכן חוות דעת של מומחה, וצירוף כל המסמכים הרלוונטיים, לא הותירו מקום לספקות, והצעיר זכה לקבל פיצוי שיסייע לו להשתקם ולבנות את חייו. כך או אחרת, לעיתים גם מכה שנראית בשלב הראשון כלא חמורה, הופכת עם הזמן למטרד בריאותי מעיק, ולכן חשוב מאוד לבצע את כל ההליכים בצורה מסודרת מהשלב הראשון, כדי להגיע להליך המשפטי, בעת הצורך, עם כל האסמכתאות".

 

אולי גם זה יעניין אותך

X