תושב אשדוד זכה ב-52 מיליון שקלים בלוטו

אמש פורסם כי מפעל הפיס מחפש את הזוכה היחיד בהגרלה שהתקיימה במוצאי שבת האחרון. הבוקר הגיע תושב אשדוד שזכה ב-52 מיליון השקלים לאסוף את הפרס: "כשבדקתי את הטופס, נזכרתי בהצבעה באו"ם בנושא הקמת המדינה, הכל היה 'יש' כמו 'yes' שאמרו נציגי המדינות"
תושב אשדוד זכה ב-52 מיליון שקלים בלוטו

הבוקר (22.1.2018), הגיע לבית מפעל הפיס הזוכה היחיד ב-52 מיליון השקלים בהגרלה שהתקיימה במוצאי שבת האחרון (20.1.2018). הזוכה, בן 50 מאשדוד אשר חגג לפני שבוע את יום הולדתו אמר כי זו מתנה נפלאה שלא ציפה לה.

הזוכה סיפר כי מילא את הטופס במוצאי שבת: "היה לי משעמם וכולם היו בהפגנה, אני החלטתי לצאת עם חברים לבילוי בקניון. מסתבר שזו הייתה החלטה גורלית וחכמה, מכיוון שראיתי את הפרסום בדוכן מפעל הפיס על הפרס הגדול בלוטו והחלטתי לנסות את מזלי ולרכוש כרטיס דאבל לוטו לוטומטי". הזוכה הוסיף: "בחצות חזרתי לביתי ובדקתי את הטופס בכל עשרת הטורים. טור ראשון – כלום, טור שני – כלום וכך עד הטור השמיני. בתור השמיני, הרגשתי כמו בהצבעת האו"ם ב-1948 בנושא הקמת המדינה: 3- יש, 6 – יש, 11- יש, 16 – יש, 26 – יש, 34 – יש, המספר הנוסף, 6 – יש. התרגשתי מאוד וצעקתי 'יש! יש! זה הזכיר לי את המילה yes, שאמרו נציגי המדינות שהכירו בהקמתה של מדינת ישראל".

הזוכה הינו שכיר, העובד במשרה מלאה, מסר כי למרות הזכייה ימשיך לעבוד כרגיל וסיפר שהתלבט אם לאסוף את הפרס בעוד חודש מאחר ומותרת תקופת איסוף של עד חצי שנה, אך לאחר שלא עצם עין במשך יומיים, החליט להגיע היום. לשאלה מה יעשה עם הכסף ענה כי הוא גר בשכירות, לכן קודם לכל ירכוש דירה ואת שאר הכסף יפקיד לתקופה של חודשיים, כדי שההתרגשות תצטנן ויתייעץ עם מומחים פיננסיים מה לעשות בהמשך.

ממפעל הפיס מוסרים כי במהלך שנת 2017, היו שלוש זכיות בפרס הראשון בלוטו של זוכים מהעיר אשדוד. הזכייה הראשונה לשנת 2018 בפרס הראשון בלוטו, השייכת גם לתושב אשדוד מציבה את אשדוד כעיר המזל אולי גם לשנת 2017-2018.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך