"פוליטיקאי שיגיע להפגנה לא יקבל במה ולא מיקרופון"

פעילי המאבק לא מתכוונים לאפשר לפוליטקאים "לתפוס טרמפ", על חשבון המאבק נגד סגירת העסקים בשבת, הן "בביג" בשבת בבוקר (10.00) והן במוצ"ש (18.30) מול רחבת העירייה, לא יאפשרו לפוליטיקאים לשאת דברים. שר הביטחון ליברמן כבר הודיע שיגיע ל"ביג".

"כל פוליטקאי או נבחר ציבור שיגיע להפגנות מחר ובכללי, לא יקבל לא במה ולא מיקרופון. אם הוא רוצה לתמוך בנו הוא יתמוך בנו. תודה רבה מעריכים את זה מאוד ולא מעבר. הוא יעמוד כמו כל אזרח, ימחא כפיים אם הוא ירצה ובזה זה נגמר".

כך אמרו פעילי "מאבק השבת", הערב, שישי. פעילי המאבק מבינים כי מחר, בשבת בבוקר (10.00), בהפגנה "בביג" וייתכן גם במוצאי השבת בהפגנה מול רחבת העירייה, כנגד סגירת עסקים בשבת, יגיעו פוליטיקאים. אביגדור ליברמן שר הביטחון כבר הודיע שיגיע. מהדוברות שלו נמסר כי: "שר הביטחון ויו"ר ישראל ביתנו יבקר מחר ב-10:00 באשדוד בסניף 'טיב טעם' ולאחר מכן במרכז הקניות ביג בעיר".

פעילי המחאה שמתכננים גם כאמור מאבק במוצאי השבת בהפגנת מחאה גדולה מול בניין העירייה (18.30), לא מתכוונים לאפשר לפוליטקאים "לתפוס טרמפ", על חשבון המאבק. הדברים שהודיעו היו מאוד ברורים.

המאבק במוצאי שבת

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך