אפריל 10, 2021
חדשות אשדוד

ח"כ רזבוזוב למארגני המחאה "המשיכו בהפגנות ובמאבק החשוב"

ח"כ יואל רזבוזוב ('יש עתיד') נפגש היום עם מארגני מחאת המרכולים באשדוד ועם פעילים נוספים בעיר, נוכח החשש שלהם מפני גיוס פקחים והגברת אכיפת חוק המרכולים על ידי עיריית אשדוד.

ח"כ רזבוזוב למארגני המחאה "המשיכו בהפגנות ובמאבק החשוב"

ח"כ רזבוזוב שזו היא הגעתו השנייה השבוע לאשדוד ביקש לחזק את ידם של התושבים במאבקם, והבטיח שמפלגתו תמשיך לעמוד לצידם. "מפלגת 'יש עתיד' נלחמה בחוק המרכולים עד לאישורו וכשנחליף את הממשלה הזו, אנחנו נבטל את החוק הזה. כבר היום הגשנו הצעת חוק החתומה על ידי כל חברי הסיעה, שתבטל את "חוק המרכולים".

עד שנבטל אותו אנחנו כאן כדי להקשיב ולסייע לעסקים שנפגעים כתוצאה מהחוק הנורא הזה". במהלך השיחה, כשהתחילו האמוציות של תושבי העיר לסעור, ביקש ח"כ רזבוזוב מהנוכחים לנהוג באיפוק ולהימנע מפעולות אלימות: "למרות הקושי הכלכלי, הכעסים על הממשלה הזו והתחושות השליליות, אסור שתושבי העיר שנפגעים מהחוק הזה ינהגו באלימות או שיעברו על חוקי המדינה.

blank

אל תתנו לראש הממשלה ולמפלגות החרדיות שסחטו אותו לפצל ולשסע את העם שלנו. עברנו זמנים קשים בעבר ונעבור גם את אלה. אני קורא לכם, ולכל תושבי אשדוד להמשיך בהפגנות ובמאבק החשוב שלהם אבל מבקש שהכל ייעשה במסגרת המותר והחוקי".


אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com
כתבות שאולי יעניינו אותך

מצבו של הנהג שנפצע בתאונה הקשה סמוך לנמל, קשה אך יציב

משה סידי

המקום השני בסכנה.

משה סידי

תאונה בין שני כלי רכב פרטיים בשדרות ירושלים בעיר

משה אלבז