חיילים מאשדוד והסביבה לא יכולים לקבל טיפול במיון באסותא

מסתבר כי בין צה"ל לבין ביה"ח אין עדיין תיאום רשמי והוא אינו נחשב בעיניי שלטונות הצבא "ספק צבאי". בינתיים החיילים נאלצים לנסוע לעיר אחרת או לשלם מכספם אם יפנו על דעתם. תגובת אסותא אשדוד: "המרכז לרפואה דחופה (חדר המיון) משרת את כל המטופלים שיגיעו לשעריו, כולל חיילים"
חיילים מאשדוד והסביבה לא יכולים לקבל טיפול במיון באסותא

חיילים וחיילות מאשדוד והסביבה לא יכולים לקבל טיפול במיון באסותא ולכן נאלצים לנסוע לבתי החולים ברזילי באשקלון ואו קפלן ברחובות.

מסתבר כי בין צה"ל לבין ביה"ח אין עדיין תיאום רשמי והוא אינו נחשב בעיניי שלטונות הצבא "ספק צבאי". ברור שמדובר בעניין פרומאלי ובירוקרטי, אבל בינתיים החיילים נאלצים לנסוע לעיר אחרת.

באשדוד קיים כמובן "ביקור רופא" בקניון לב אשדוד לחיילים בעיר ובסביבה אחר השעה 17.30. אבל אם חייל או חיילת מקבלים הפנייה משם למיון, הם לא יכולים לעשות זאת באסותא אשדוד. מי שיפנה ללא הפניה למיון ייאלץ לשלם.

כך לדוגמא אשת קבע בהיריון שפנתה למיון אסותא והייתה צריכה לשלם על הביקור. היא פרסמה את הסיפור בפוסט בקבוצה של אנשי הקבע וביקשה למצוא דרך לטפל בכך.

אשת קבע אחרת המתגוררת באשדוד סיפרה לאתר "אשדוד אונליין": ״הגעתי השבוע לביקור רופא עם כאבי גב נוראיים. ביקשתי הפנייה לאסותא ואמרו לי שלשם לא ניתן אלא רק לקפלן או ברזילי ונאלצתי לנסוע לקפלן. אני יכולתי להגיע לאסותא היו מקבלים אותי, זה נאמר לי בביקור רופא, רק הייתי נאלצת לשלם מכיסי״.

מביה"ח אסותא נמסר: "המרכז לרפואה דחופה (חדר המיון) משרת את כל המטופלים שיגיעו לשעריו, כולל חיילים. כמו כן, מטופלים שמופנים לבית החולים מקופות החולים או מצה״ל, מתקבלים בברכה, כללי ההפניה למלר״ד הם זהים בכל בתי החולים, לגבי ההתחשבנות הכספית יש לפנות לצה״ל"

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך