חדשות אשדוד

נזכור את כולם: שמות כל הנופלים מאשדוד

הנתונים מאתר יזכור

משטרת ישראל 2015 טוביה צלח
חטיבת גולני 2014 ולדיסלב גרומוב
חיל המודיעין 2014   אוהד     שמש

חטיבת גולני

2014

בן יצחק

וענונו

חטיבת גולני

2014

יטל ניסים

יפרח

חטיבה לוגיסטית

2013

הראל

ברוך

חטיבת כפיר

2014

אביב

טורפיאשוילי

חיל שריון

2013

פרץ

אליהו

חיל שריון

2013

שפיק

ספחה

חטיבת גולני

2012

יהונתן

בן ישי

מודיעין-איסוף קרב

2012

יבגני

בסקביץ

חטיבת כפיר

2012

נתנאל

חדד

חיל רגלים

2012

טל

שגב

תקשוב

2011

רות

גל

חיל אוויר

2011

יוסף

דהן

חיל אוויר

2010

מהרטו

גולה

חיל חינוך

2010

טרקו

טמנו

שב"ס

2010

טניה

לנסקי

חטיבת כפיר

2009

שחר

אזולאי

משמר הגבול

2009

אלפרד

חג'ג'

חיל ים

2008

רעיה

אפשטיין

חיל לוגיסטיקה

2008

מקסים

בסקין

חיל אוויר

2008

יוסף

היינה

חיל שריון

2007

עומר

חג'אג'

חיל אוויר

2006

טל

אמגר

חיל כללי

2006

מריאן

ברקוביץ

חיל אוויר

2006

אלעד

גלילי

חטיבת גולני

2006

שמעון

דהן

חיל שריון

2006

רפאל

דרמון

חיל לוגיסטיקה

2006

מאיר

יוסף

חיל חימוש

2006

אלי

סבח

חיל לוגיסטיקה

2006

זוהר

צין

משטרת ישראל

2005

ארנון

בודינגר

חיל ים

2005

אלכסיי

טימושקו

משטרת ישראל

2005

יוסף

כהן

חיל הנדסה

2005

מרדכי

מירילאשוילי

חיל אוויר

2005

יצחק

סלע

חיל חימוש

2005

איליה

שצוב

חטיבת נח"ל

2004

דוד

גוסלקר

משטרת ישראל

2004

עמית

חדד

חיל הנדסה

2004

אביב

חקאני

חיל הנדסה

2004

משה

טרנטו

חיל אוויר

2004

נלי

פרידמן

חטיבת גבעתי

2004

יבגני

שמורק

חיל חימוש

2003

חפץ

חיים

חיל תותחנים

2003

אלכסנדר

לבונסקי

חיל כללי

2003

אבי

קוטרמן

חיל רגלים

2002

ניסים

בן דוד

חיל אוויר

2002

אברהם

בקרמן

חיל חימוש

2002

מרדכי

יצחקוב

חיל כללי

2002

שי

לוי

משמר הגבול

2002

תומר

נוב

משטרת ישראל

2002

ישראל

סילברה

חיל כללי

2002

תומר

סלביקובסקי

משמר הגבול

2002

דוד

סמירנוף

חטיבת גולני

2002

אדוארד

קורול

חיל לוגיסטיקה

2001

אדבבי

אטנאו

חיל לוגיסטיקה

2001

רפאל

אלגרבלי

חיל שלישות

2001

אברהם

דנינו

חיל לוגיסטיקה

2001

ליאוניד

וגנר

חיל רגלים

2001

צבי

פרנקל

חיל אוויר

2001

גיל

קקו

חיל רגלים

2001

אנה

רויזמן

חטיבת גולני

2001

אלעד

שניאור

חיל רגלים

2000

אברהם

גאנון

תקשוב

2000

מירב

זהבי אלבז

חטיבת כפיר

2000

דניס

קיריצ'וק

משמר הגבול

1999

יהושוע

גבריאל

חיל אוויר

1998

ברוך

דז'יקובסקי

חיל אוויר

1998

מרדכי

חוברה

חיל שלישות

1998

ילנה

מורטקוביץ

 

1997

יוסף

אליהו

פיקוד העורף

1997

רחמים

אשכנזי

חטיבת גולני

1997

גיל

בונצל

רבנות צבאית

1997

אבישי

בן חמו

חיל כללי

1997

אלינה

גרשטיין

חיל לוגיסטיקה

1997

סבוחי

יוסובוב

חיל כללי

1997

אורן

מקייס

משטרת ישראל

1997

שמעון

רביבו

חיל שריון

1996

חופית

אייש

חטיבת צנחנים

1996

משה

הרוש

חיל כללי

1996

נדב

זינגר

חיל אוויר

1996

נועם

שנער

חיל אוויר

1995

דני

אוברסט

חטיבת גולני

1995

ראובן

איבגי

חטיבת נח"ל

1995

דוד

בן זינו

חיל לוגיסטיקה

1995

ננסי

חיינה

חטיבת צנחנים

1995

אייל

לוי

חיל כללי

1994

מלקמו

אברה

חטיבת נח"ל

1994

דניאל

בנדרסקי

חטיבת צנחנים

1994

אוהד

ניסים

חיל אוויר

1993

בכור

גלאם

חיל רגלים

1993

שלמה

גרוס

חיל אוויר

1993

דינה

וולף

חיל לוגיסטיקה

1993

צבי

וולף

משטרת ישראל

1993

יוסף

חיון

חטיבת נח"ל

1993

יוסף

שבתאי

חיל אוויר

1992

ערן

אבא

חיל רפואה

1992

דוד

אלקין

חיל כללי

1992

אלה

פלדשטין

חיל לוגיסטיקה

1992

איסאק

קאקיאשוילי

חיל ים

1991

רונן

בןעזרי

חיל אוויר

1991

נפתלי

גרמפלר

משמר הגבול

1990

אייל

ביטון

חיל לוגיסטיקה

1990

שלומי

מויאל

חיל לוגיסטיקה

1990

שלמה

מלכה

חיל חינוך

1990

סלומון

מרקס

חיל לוגיסטיקה

1990

יהודה

נידרלנדר

חיל אוויר

1989

חיים

בוגלה

חיל רגלים

1989

אברהם

סספורטס

משמר הגבול

1989

יצחק

קדוש

חיל כללי

1988

שלמה

אזולאי

חטיבת גבעתי

1988

אשר

אמזלג

חיל חימוש

1988

מאיר

אסולין

חיל רגלים

1988

יורם

וקנין

חיל לוגיסטיקה

1988

אברהם

מושיאשוילי

תקשוב

1988

אריה

שיינס

חיל הנדסה

1987

גדליה

בנימיני

חיל אוויר

1987

משה

הורביץ

חיל אוויר

1987

חביב

טולדנו

חיל חינוך

1987

חננאל

ששון

חיל רגלים

1985

דוד

ודבקר

חיל ים

1984

יעקב

אדרי

חטיבת גבעתי

1984

משה

חיון

תקשוב

1984

אליעזר

רובק

חיל שריון

1983

גבריאל

אוחנונה

חיל שריון

1983

מקס

אזולאי

חיל שריון

1983

יעקב

בן-דור

חטיבת צנחנים

1983

דינה

בן-שלוש

משטרת ישראל

1983

פרץ

דברשוילי

 

1983

אשר

חסין

חיל שריון

1982

יהודה

אייזיק

חיל חינוך

1982

אליהו

בן-עמי בן-חמו

חטיבת צנחנים

1982

רון

הר-גיל

חיל חינוך

1982

ג'וזה

חביב

חטיבת גולני

1982

יעקב

חוטובלי

חטיבת נח"ל

1982

שמואל

חימו

רבנות צבאית

1982

נחמיה

חמדי

חטיבת נח"ל

1982

מרק

טייב

חיל חימוש

1982

נחמיה

כבתי

חיל רגלים

1982

ז'ק

מורסיאנו

חיל שריון

1982

אברהם

מרזוק

חיל שריון

1982

גבריאל

ניסים

חטיבת נח"ל

1982

עופר

רוזנצוייג

רבנות צבאית

1981

שמעון

בן-גיגי

חטיבת גולני

1981

נורמן

גהראד

חיל תותחנים

1981

אליהו

דוד

חיל אוויר

1980

מאיר

אילוז

תקשוב

1980

עמי

חזן

חיל הנדסה

1980

אליעזר

יצחק

חטיבת נח"ל

1980

מנחם

מימון

חיל חימוש

1980

אילן

מלכי

חיל אוויר

1980

אברהם

עזריה

תקשוב

1979

טלי

ברמן

חיל לוגיסטיקה

1979

בנימין

רוט

פיקוד העורף

1978

יוסף

סייליס

חיל אוויר

1977

יעקב

אבוטבול

חיל רגלים

1977

עמרם

אוחיון

חיל כללי

1977

אבא

בן-חמו

חיל שריון

1977

יורם

ברינט

חיל אוויר

1976

ויקטור

אמזלג

 

1976

שמעון

דוד

חיל משטרה צבאית

1976

ענת

מימון

חיל שריון

1975

צבי

אברהמוביץ

חיל רפואה

1975

אלברט

אדרי

חיל הנדסה

1975

שמשון

כהנא

חיל כללי

1975

נסים

לביא

משטרת ישראל

1975

אשר

סקה

חיל אוויר

1974

שולה

בבגוני

חיל כללי

1974

ארמונד

בוסקילה

חיל אוויר

1974

יעקב

בקר

חיל אוויר

1974

אלברט

חפוטה

חיל אוויר

1974

חיים

טחן

חיל כללי

1974

משה

יוסף

חיל אוויר

1974

יחיאל

רמי

חיל שריון

1973

אברהם

אברהם

חיל תותחנים

1973

ולריו

אובנאן

חיל שריון

1973

מוריס

אזרן

חיל שריון

1973

מתתיהו

אלגור

חיל תותחנים

1973

דוד

אלחרר

חיל שריון

1973

יהושע

אמין

חיל תותחנים

1973

משה

ביטון

חיל שריון

1973

ויקטור

ביסמוט

חטיבת צנחנים

1973

שמואל

בן חיים

חיל הנדסה

1973

יעקב

זנטי

חיל שריון

1973

מאיר

טובול

חיל תותחנים

1973

הלל

טרבלסי

חיל חימוש

1973

רוברט

טריגר

חיל שריון

1973

עמיר

כהן

חיל שריון

1973

שמעון

לוי

חיל שריון

1973

דלי

לייבוביץ

חיל תותחנים

1973

סימון

מוזס בסטקר

חיל שריון

1973

ירון

מרדיקס

חיל שריון

1973

עמוס

נחום

חיל שריון

1973

אברהם

סבג

חיל רפואה

1973

אברהם

סביר מוסקוביץ'

חיל הנדסה

1973

צמח

סבן

חיל אוויר

1973

ביאליק

סולימני

חטיבת צנחנים

1973

יצחק

סוסאן-שושן

חיל שריון

1973

יואש

סטרנין

חיל שריון

1973

אליהו

עמרם

חיל לוגיסטיקה

1973

הרצל

צימבר

חיל שריון

1973

יצחק

קופיט

חיל רפואה

1973

עמוס

קניפל

חיל רגלים

1973

עפר

רדלר

חיל חימוש

1973

משה

רובינגר

חיל שריון

1973

יצחק

רוט

חיל חימוש

1973

בני

שירי

חיל אוויר

1971

ציון

מלכה

חיל רגלים

1970

יהודה

אסולין

חיל תותחנים

1970

אברהם

ישראלוביץ

משטרת ישראל

1970

סימון

מויאל

חטיבת גולני

1970

בנימין

פרץ

חיל שריון

1969

פרננד

אסון

חיל אוויר

1968

שאול

לייזרוביץ

חיל רגלים

1967

פרוספר

אבוטבול

חיל שריון

1967

אלי

אמסלם

חיל שריון

1967

חיים

דנינו

חטיבת צנחנים

1967

יצחק

וקסלר

חיל משטרה צבאית

1967

מאיר

חדד

חיל ים

1967

אלכסנדר

ניסטור

חטיבת גולני

1967

סמי

סין-איטה

חטיבת גולני

1966

נסים

טורזמן

חיל לוגיסטיקה

1966

גבריאל

כה




אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

כתבות שאולי יעניינו אותך

46 עצורים במבצע משטרתי באזור הדרום ובאשדוד

משה סידי

אשדוד "עיר ירוקה"

משה סידי

תאונה קשה: צעיר שרכב על אופנוע נפצע בתאונת דרכים בעיר

ישראל אוחיון