המועצה הדתית באשדוד מכבדת את הנופלים הי"ד

לפני עצרת יום הזכרון לזכרם של חללי צה"ל ונפגעי פעולות איבה, יצא יו"ר המועצה הדתית הרב עובדיה דהן הממונה על בית העלמין לסיור יחד עם עובדי בית העלמין בכל שטח בית העלמין כדי לוודאות שאכן המקום מתוחזק כראוי

ימים ספורים לפני עצרת יום הזכרון לזכרם של חללי צה"ל ונפגעי פעולות איבה הי"ד שאז בתי העלמין מלאים בהמונים הרבים, משפחות שכולות המגיעות לטקסי יום הזכרון, יצא יו"ר המועצה הדתית הרב עובדיה דהן הממונה על בית העלמין לסיור יחד עם עובדי בית העלמין בכל שטח בית העלמין כדי לוודאות שאכן המקום מתוחזק כראוי, כפי שאכן כך נוהג אף במשך ימות השנה ובפרט לקראת יום הזכרון כדי לכבד את האלפים הפוקדים את בית העלמין ביום זה.

שטח בית העלמין היה נקי בכל פינה, ספסלים נוספים נבנו, גדרות חדשים הוקמו ותקנו, ברזיות מים לנטילת ידים נוקו וחודשו, שלטי הכוונה חדשים נתלו בכל החלקות בצבעים בולטים צהוב ושחור, כך גם בשטח בית קברות הצבאי הכל נקי ומסודר לכבוד הנופלים הי"ד אשר שם מתקיים הטקס הרשמי.מטעם העיריה שלחו את מכונות הטאטוא הגדולים וערכו ניקיון סופי בכל שטח בית העלמין ,תוך כדי שהרב דהן מפקח על עבודות הניקיון בשטח בית העלמין.

akmin2

בנוסף, הרב עובדיה דהן דאג למוקד שתיה 'חינם' שיחולקו להמונים הבאים במשך כל שעות הבוקר.

יצויין עוד כי בכניסה לבית העלמין בחלקה הצבאית יועמד דוכן ובו יחולקו למשפחות עֶרְכָה ובה ספרון 'זכרון לקדושים' שבו מזמורי תהילים ונר קטן, יוזמה ברוכה זו בשיתוף של המועצה הדתית והמרכז ל'מורשת' בראשותו של חבר מועצת העיר ר' אברהם אמסלם.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך