מאי 11, 2021
חדשות אשדוד

הדגלים הכחולים של אשדוד

פעילות אינטנסיבית לשדרוג החופים ושינוי בתפישת התפעול של אגף החופים, העלו את חופי הזהב של אשדוד על מפת החופים בעולם ומעתה יפעלו כל החופים תחת תו התקן הבינלאומי ״דגל כחול״. בשבוע הבא תארח אשדוד את הטקס המרכזי של "דגל כחול" בהשתתפות נציגי עמותת אקואושן בישראל.

תו התקן הבינלאומי "דגל כחול" מוענק לחופי רחצה שעמדו בדרישות המחמירות של העמותה הבינ"ל שמשכנה בדנמרק. אשתקד, לאחר השקעות ושינויים בתפישה התפעולית של אגף החופים, הוגשו כל החופים לקבלת תו התקן היוקרתי, ולאחר שנבדקו ע"י העמותה נמצאו ראויים להכרה החשובה.

תו התקן "דגל כחול" נמדד בכל שנה מחדש ואינו מוענק לצמיתות. המשמעות היא שעל החופים לשמור על רמתם הגבוהה באופן תמידי ולמלא אחר כל דרישות העמותה שמשכנה כאמור בדנמרק. גם השנה זכתה אשדוד להכרה ברמתם המצויינת של חופיה ואפילו זכתה להערכה נוספת כשהעמותה החליטה שאת הטקס הרשמי של העמותה בישראל, היא תקיים השנה ב.. א ש ד ו ד!

אם, כל חופי הזהב של אשדוד מעוטרים ב"דגל כחול" וב-28/5/15 תיארח העיר את הטקס בחופיה. הטקס יתקיים ביום שלישי, ה-28/5/15, בשעה 17:00, בחוף הריביירה (באר שבע), ויטלו בו חלק נציגי אשדוד ונציגים אורחים. הטקס יהיה כמובן במעמד ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי ומנכ"ל העיריייה מר אילן בן עדי ויישאו בו דברים נציגי עמותת אקואושן – המייצגת בישראל את עמותת דגל כחול הבינלאומית.

ד"ר יחיאל לסרי שמח לראות כיצד ההשקעות בחופים מניבים פירות וכיצד חופיה היפים של אשדוד זוכים להכרה בינלאומית זו השנה השניה. הדברים עולים בקנה אחד עם התוכנית האדריכלית לעיצוב טיילת הים אשר החלה כבר להיבנות ובסופה תשתרע משפך נחל לכיש ועד לריביירה הדרומית. לאורכה אגב, יהיו לא מעט אטרקציות תיירותיות שיהפכו את חופי אשדוד לפנינה בנופי הים של ישראל. ד"ר לסרי הודה למנכ"ל העירייה מר בן עדי ולראש מינהל התפעול מר רוטנברג, על הליווי האישי וצמוד בשדרוג החופים.

באגף החופים, בראשותו של מר אריה תורג'מן, יחד עם אגף האירועים נערכים לטקס ומשלימים את ההכנות האחרונות לאירוח המעמד. "פתחנו היום את חופי הרחצה בצורה יפה ולאחר שעמדנו בדרישות משרד הפנים, אנו נערכים לטקס דגל כחול" אומר מר תורג'מן ומציין את חשיבותו של תו התקן הבינלאומי למעמדה של אשדוד כעיר תיירות בינלאומית.

dgalim2


אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com
כתבות שאולי יעניינו אותך

מטח אדיר לאשדוד: מעל 30 טילים תוך 20 דקות

משה אלבז

ראש העיר בהנחיות חדשות בעקבות הלחימה וירי הטילים

רוכב אופנוע בן 21 נפצע בתאונה עם מעורבות רכב פרטי בעיר

משה אלבז