ינואר 28, 2022
קצרים

הצלחה למחלקת רכש בנמל אשדוד

מחלקת רכש בנמל אשדוד, מסיימת בימים אלה שורה של פרויקטים ותהליכי עבודה, במסגרת התכנית האסטרטגית של נמל אשדוד:

הצלחה למחלקת רכש בנמל אשדוד
צילום : יחצ חברת נמל אשדוד

חכירת הגוררת "אשדוד" – באוקטובר נחתם חוזה עם חברת TRIPMARE S.p.A לחכירת הגוררת "אשדוד". הגוררת פועלת בשיטת הנעה שמתאימה לנמלים צפופים ומסוגלת לגרור ולדחוף אוניות ענק באורך 300 מטר ומעלה. הגוררת "אשדוד", תתווסף לצי הגוררות של חברת הנמל הכולל גם את הגוררת "אריה", שהינה גוררת בעלת נתונים דומים וזאת כחלק מהיערכות חברת הנמל לתחרות. אספקת הגוררת מתוכננת לפברואר 2018. ההתקשרות לחכירת הגוררת הינה לתקופה של עד 5 שנים, כאשר במהלך תקופה זו תהא לחברת הנמל האופציה לרכוש את הגוררת.

מערכת בילינג משודרגת – חברת למ אריקסון ישראל בע"מ, נציגת חברת אריקסון העולמית בישראל, זכתה במכרז לאספקה אפיון, פיתוח, הקמה, הטמעה ותחזוקה של מערכת בילינג עבור חברת נמל אשדוד. מערכת הבילינג הינה חלק מתהליך שחרור המטענים בנמל ומחייבת התחשבנות בילינג בזמן אמת מול לקוחות הנמל השונים וכחלק מתהלכים תפעוליים שונים. החוזה נחתם החודש כאשר משך הפרויקט המוערך הינו כשנתיים.

מערכת הבילינג הינה בעלת חשיבות קריטית ליצירת יתרון תחרותי באמצעותו ניתן ליישם במהירות ובאופן גמיש הסכמים מסחריים עם לקוחות ולהביא להגדלת היקפי הפעילות בנמל. לכן, יצאה חברת נמל אשדוד במכרז שמטרתו רכישה והטמעת מערכת בילינג חדשה ומוכוונת לקוח, אשר תבצע חיובים אוטומטיים לשירותי הנמל ותאפשר עבודה עצמאית וגמישה ביישום תעריפים וביישום הסכמים. המערכת החדשה שמה את הלקוח במרכז ומאפשרת ליישם את ההסכמים מולו באופן מהיר וגמיש ומאפשרת לבחון את כלל הפעילות הפיננסית מולו באופן מרוכז. המערכת תקדם את המטרות העסקיות של הנמל להגדלת היקפי הפעילות, תייעל את תהליכי הפקת החיובים ויישום ההסכמים וההנחות המסחריות, ותשפר את השירות ללקוח בהיבטים של שקיפות ונגישות המידע על נתוני החיוב ומבנה החשבונית. מערכת הבילינג מחוברת בעשרות ממשקים למערכות תפעוליות, מערכות פיננסיות ומערכות אחרות נוספות.

אספקת סולר, מערכת תדלוק ותחזוקת ציוד – חברת פז זכתה לאחרונה במכרז לאספקת סולר, מערכת תדלוק ותחזוקת ציוד לאחר שהשיגה את הציון (איכות + מחיר) הגבוה ביותר. חברת נמל אשדוד מפעילה באמצעות סולר כלי שייט וכלים תפעוליים. התדלוק מתבצע בתחנת הדלק הנמלית ובאמצעות מיכליות. במסגרת המכרז נדרש הזוכה לשדרג את המערכת ממוחשבת לאספקת הדלק וזאת על מנת לשפר השירות ללקוחות הפנימיים של תחנת הדלק הנמלית. יחד עם שיפור השירות והרחבת השירותים תוצאות המכרז הביאו לחסכון כספי ולהפחתת עלויות.


אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com
כתבות שאולי יעניינו אותך

הדור הבא של הקונדיטורים באשדוד

צוות האתר

המחזור ה-11 של תכנית המאיץ

צוות האתר

עיר האומנים מגיעה לאשדוד

צוות האתר