נובמבר 29, 2021
קצרים

החל מה-1 בנובמבר קנס על נסיעה בלי אורות גם ביום

משרד התחבורה מודיע, החל מה-1 בנובמבר עוברים לנהיגת חורף. המשמעות היא חובה להדליק אורות גם ביום. מי שלא ידליק, ייקנס ב-100 שקלים ו-2 נקודות.

החל מיום רביעי ה-1 בנובמבר, חובה להדליק אורות בכבישים בינעירוניים גם בבוקר. לא תשימו לב לכך,תקנסו.

על פי משרד התחבורה החל ממחר עוברים לנהיגת חורף: המשמעות חובה להדליק אורות בכבישים בינעירוניים גם ביום. הקנס על נסיעה בלי אורות ביום הוא 100 שקלים ו-2 נקודות חובה. חובת הדלקת אורות ברכב בכבישים הבינעירוניים חלה על כל סוגי הרכב והיא תהיה בתוקף במשך חודשי החורף, עד ל- 31 במרץ 2018.

אוטובוסים, מוניות, אופנועים ורכב משא כבד חייבים לנסוע באורות דולקים בשעות היום גם בכבישים עירוניים, במשך חודשי החורף. אופנועים חייבים לנסוע באורות דולקים בכבישים עירוניים ובינעירוניים במשך כל ימות השנה.

משרד התחבורה שיגר חוזר לכל קציני הבטיחות בתעבורה שנועד להזכיר להם את חובתם להכין את כלי הרכב לחורף. בדיקות התקינות בצי הרכב בחברות כוללות בין השאר את מערכת הבלמים, צמיגים, היגוי, תאורה, מגבים, וכן מערכת הפליטה, חימום והפשרת אדים. כלי רכב שלא יבצע את הבדיקה ייאסר לשימוש ונהגו יועמד לדין.

 


אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com
כתבות שאולי יעניינו אותך

משפיענים אשדודים מעולמות שונים נפגשו בירושלים

משה אלבז

נערכים לנהיגה נכונה בחורף

חי חביב

43 שוחרים חדשים לתעופה וחלל

צוות האתר