חובבי הכלבים התגלו מהר מאוד כגנבים מסוכנים

זה קרה בשבוע שעבר. זוג השגיע למקום הסתובב והחליט שהם רוצים לאמץ את גולדן רטריבר גזעי לבן ונחמד, שחי במלונה הפינתית ליד הדקלים בכניסה. כששמעו שהאימוץ כרוך בתשלום יקר, ניסו להתמקח והציעו 100 שקל עבור הכלבלב. כמובן שהם קיבלו תשובה שלילית, לא בגלל השיקול הכלכלי, בעיקר כי הם לא ממש נראו בעלים ראויים.
צוות האתר | יום חמישי - 12/10/17 - 1:40

זה קרה בשבוע שעבר. זוג שהגיע למקום הסתובב והחליט שהם רוצים לאמץ את גולדן רטריבר גזעי לבן ונחמד, שחי במלונה הפינתית ליד הדקלים בכניסה. כששמעו שהאימוץ כרוך בתשלום יקר, ניסו להתמקח והציעו 100 שקל עבור הכלבלב. כמובן שהם קיבלו תשובה שלילית, לא בגלל השיקול הכלכלי, בעיקר כי הם לא ממש נראו בעלים ראויים.

מספר ימים לאחר מכן, התקבל דיווח על זוג שנמצא במקום והבחורה מושכת אחריה כלב לבן בצורה חשדנית ולא נראה שהכלב ממש רוצה ללכת איתה. השניים רצו לדבריו לרכב ירוק שחנה בכניסה לאגודה, הכניסו את הכלב לרכב והסתלקו בנסיעה פראית. התמונה הייתה ברורה מאוד ברגע שראו שכלב הגולדן הלבן חסר. על פי תיאור הרכב והזוג, מדובר באותם שניים שרצו את הכלב בתחילת השבוע…

הזעיקו אותנו ומיהרנו לסרטי האבטחה, שם ראינו במצלמות את הזוג, איך הבחור שומר על הכניסה והבחורה ניגשת לכלב, משחררת אותו מהשרשרת ורצה איתו החוצה. הזמנו משטרה, וכבר בטלפון מסרנו את מספר הרכב שניתן היה לקלוט מהמערכת, וכמובן את תיאור הגנבים. כשהגיעה הניידת, לשמחתם של כולם, היו בה שוטר ושוטרת חובבי כלבים. הם קיבלו מהם רמיזה בקריצה שאולי כדאי לעשות סיבוב ברחוב הס (שם בדוי כמובן…). נסענו לרחוב הס, אבל לא מצאנו את הרכב. החלטנו לנסות שוב למחרת, ובינגו… היום זה הצליח! ראינו את הרכב חונה ברחוב.

הזעקנו שוב ניידת למקום, וכאשר הגיעה הניידת הצגנו להם את אישור הגשת התלונה, ואת התמונות והסרטונים שהורדתי ממכשיר ההקלטה שהכנתי, של הגנבים ומכוניתם. השוטרים איתרו את הדירה ואחרי דקות ארוכות שבו הזוג ניסה להסתתר ולא לפתוח את הדלת. השוטרים שלפו נשק ואיימו לפרוץ את הדלת. הפעם השניים השתכנעו ופתחו. כמובן שהכלב היה שם ומאוד שמח לראות אותנו. הגנבים קצת פחות שמחו…

השניים נעצרו לחקירה ואנחנו חזרנו מרוצים עם הכלב. כשנפרדנו סיפר לי השוטר שהגבר מבוקש ע"י המשטרה גם על גניבות נוספות, והמשטרה מאד שמחה שהם נלכדו.

אולי גם זה יעניין אותך