עצורים בכירים במכס אשדוד בחשד לקבלת שוחד

פרשת שוחד חדשה במכס אשדוד ומשרד הבריאות מסעירה את משרדי הממשלה והתקשורת, לאחר מעילה כביכול וקבלת כספים שלא כחוק
ישראל אוחיון | יום שלישי - 19/09/17 - 12:15
פרשת שוחד חדשה במכס אשדוד ומשרד הבריאות מסעירה את משרדי הממשלה והתקשורת, לאחר מעילה כביכול וקבלת כספים שלא כחוק

משטרת ישראל עצרה הבוקר 2 עובדים בכירים במשרד הבריאות ושני עמילי מכס, במסגרת פרשיית ההברחה של תוספי מזון לספורטאים, שחקירתה הפכה לגלויה לפני כשבוע.

משטרת ישראל מנהלת חקירותיה, הסמויות והגלויות, תוך הפעלת כוחות משימה ואמצעים מיוחדים, על מנת לחשוף עבירות המסכנות את בטחון הציבור ושלומו ולהביא את מבצעי העבירה לדין.

יחידה ארצית במשטרת ישראל, עצרה לפנות בוקר (19.9.17) 4 חשודים, בהם: 2 מהנדסי מזון בכירים במשרד הבריאות ושני עמילי מכס, בחשד כי הארבעה קבלו שוחד מיבואן בתחום הספורט, על מנת לקדם ולאשר ייבוא של תוספי מזון לספורטאים, מבלי לערוך את הבדיקות הנדרשות.

מדובר בהתפתחות בחקירה שהפכה גלויה לפני כשבוע, במסגרתה עצרו ב- 10.9 חוקרי היאל"כ בלהב 433 את מנהלת תחנת הסגר בנמל אשדוד ויבואן, בתום חקירה סמויה שנערכה במהלך החודשים האחרונים.

עפ"י החשד יבואן גדול מאוד בארץ, ביצע ייבוא של תוספי מזון במטרה לשווקם לספורטאים, אולם ניסה להבריח אותם ארצה מבלי שייבדקו ע"י משרד הבריאות , וזאת ע"י תשלום שוחד למנהלת תחנת ההסגר במשרד הבריאות בנמל אשדוד וכן חשד כי שיחד 2 בכירים נוספים במשרד הבריאות, האחראים על מתן אישורי ייבוא של מזון ארצה.

החקירה נמשכת וצפויים מעצרים נוספים וכן פעולות נוספות בשת"פ, רשות המיסים ובכירי משרד הבריאות.אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com