הצגות תיאטרון לילדים ב-15 ש"ח בלבד

תיאטרון אורנה פורת מציג 'מחסן השטוזים של דתיה' ברוכים הבאים למחסן השטוזים של המשוררת, הסופרת והמלחינה דתיה בן דור.במחסן השטוזים ממתינים לנו השטוזונים: שטוזה, שטוזית ושטוזי תפוזי, שילמדו שליח פיצה להמציא שטויות בחרוזים. השליח שהגיע רק כדי למסור פיצה לגברת בן דור, פוגש את סבתא מינה מבנימינה, את הילדה עם המטריה, את הצבעים שהתבלבלו, את …
צוות האתר | יום שני - 18/09/17 - 5:09

תיאטרון אורנה פורת
מציג 'מחסן השטוזים של דתיה' ברוכים הבאים למחסן השטוזים של המשוררת, הסופרת והמלחינה דתיה בן דור.במחסן השטוזים ממתינים לנו השטוזונים: שטוזה, שטוזית ושטוזי תפוזי, שילמדו שליח פיצה להמציא שטויות בחרוזים. השליח שהגיע רק כדי למסור פיצה לגברת בן דור, פוגש את סבתא מינה מבנימינה, את הילדה עם המטריה, את הצבעים שהתבלבלו, את השובבים שבמיטה ועוד שירים, מנגינות וסיפורים של דתיה המסתתרים בתוך ארגזי המחסן הקסום ומלא ההפתעות. אך מה קורה כאשר שליח הפיצה מגלה שהוא חייב לחזור מייד ומהר לחנות שלו? האם השטוזונים יאפשרו לו לעזוב את המחסן שלהם? ומה עוד יגלה על עצמו? ומה הוא הכי רוצה להיות? כולם מוזמנים לחגיגה של שירים, סיפורים והמון שטוזים בחגיגת תיאטרון.

יום שני,25.9.17 בשעה 17:30. כניסה ב-15 ש"ח בלבד-במסגרת המיזם 'התושב במרכז הקהילתי'. לגילאי 6-3 שנים.
מרכז קהילתי 'דיונה', רח' קק"ל 90, אשדוד. להזמנות: 08-8648585 .

"אי המטמון"-תיאטרון 'קמגולם'
מציג מסע הרפתקאות מצחיק ומותח כאחד, בעקבות המטמון האבוד ובהנהגת הפיראט המפחיד אספידחה! כל הילדים משתתפים ב… צייד תנינים, קרב חטיפת זנבת שמארגנת המכשפה, תחרות בדיחות שחייבות להצחיק את המלך העצוב ומפגש מותח עם קפטן הוק שבסופו או שהפיראטים משיגים את האוצר ומתחלקים בשלל או שקפטן הוק מנצח ואז יש סוד עצוב. לגילאי 4-10 או לכל המשפחה.

15 ש"ח בלבד-במסגרת המיזם 'התושב במרכז הקהילתי'.

מרכז קהילתי 'טנה' (רובע ה'),רח' שלום שבזי 3 אשדוד. להזמנות:08-8555478.

אולי גם זה יעניין אותך

X