הרב יאשיהו פינטו השיק אפליקציה חדשה

בטקס רשמי שנערך במנהטן, ניו יורק, במשרדי הישיבה "שובה ישראל", הושקה אפליקציית "תורת יאשיהו", האפליקציה כוללת חומרים רוחנים של הרב יאשיהו פינטו המתעדכנים מידי יום * את אפליקציית "תורת יאשיהו" מבית מכון תורת יאשיהו ניתן להוריד בחינם, ומספר ימים מועט לאחר שהושקה כבר נרשמו אלפי הורדות. את האפליקציה ניתן להוריד חינם לאייפון ולאנדרואיד
הרב יאשיהו פינטו השיק אפליקציה חדשה

שנת 2017 והטכנולוגיה הגיעה גם אל מה שנראה כמנוגד לה ביותר. בשבוע שעבר הושקה האפליקציה החדשה, "תורת יאשיהו", של האדמו"ר רבי יאשיהו יוסף פינטו, אשר עומד בראש קהילת "שובה ישראל" הבינלאומית. כיאה לקהילה אשר מורכבת ברובה מחוזרים בתשובה ומאוכלוסייה מכל שכבות הגיל, המתהדרת בקירוב לבבות, אחווה ורעות, הטכנולוגיה לא איחרה לנקוש בדלת הקודש. בתוך מספר ימים נרשמו אלפי הורדות ודירוגים רבים, אשר באופן עקבי עומדים על לא פחות מ-5 כוכבים, אשר להם מתווספות תגובות אוהדות במיוחד.

בתוך האפליקציה, הנגישה לכל בעל "סמארטפון", תוכלו למצוא: דבר תורה יומי, דברי חיזוק ומחשבה יומיים מפי האדמו"ר; "בשרו מיום ליום ישועתו" – קטעי הלימוד היומיומיים אשר כבוד הרב הנהיג לקהל עדתו ושומעי לקחו; סידור ליום חול – סידורו של כבוד הרב "אמרי פי" זמין ונגיש במהדורה אלקטרונית למי שנתקע ללא סידור או לכל מי שמתעניין בהנהגות הקודש של האדמו"ר אשר נמצאות כתוספת בסידור התפילה; ספר תהילים המחולק לקריאה חודשית וקריאה שבועית עם פירוש של האדמו"ר "רחש ליבי דבר טוב אומר אני מעשה למלך" לפסוקי התהילים; ברכת המזון, כולל הלכות ברכת המזון; סידור ליום השבת, הסידור שיצא במאות אלפי עותקים "מזמור שיר ליום השבת אענה חלקי גם אני" גם הוא כולל הנהגות קודש, וכמובן לא לשימוש בשבת; ספר הסליחות, במיוחד עכשיו בימי אלול רלוונטי מתמיד, סדר הסליחות והתרת נדרים וקללות; תומר דבורה – ספר שיצא במהדורה מיוחדת לרפואת האדמו"ר.

נאמר כי כל מי שיעסוק בלימוד הספר תומר דבורה יהיה שמור מן המחלה; "מחשבת הנפש" – ספרו האחרון של הרב שיצא לאחרונה; סדר ברית מילה – כיאה למי שכל כך הרבה זכו שישב על כיסא הסנדק של בנם, גם סדר ברית מילה יצא על ידי הרב; אמרות טהורות, פירוש התורה של הרב יאשיהו פינטו, הכולל הצצה לסודות ורמזים בחומשים.

כאמור, בשבוע שעבר בטקס רשמי שנערך בניו יורק במשרדי הישיבה "שובה ישראל" במנהטן, הושקה אפליקציית "תורת יאשיהו". במעמד ההשקה נכחו אנשי עסקים, חסידים, רבנים ואישי ציבור שהגיעו למעמד ההשקה. נשיא מכון "תורת יאשיהו" אמר בפתח דבר בטקס ההשקה: "כולי נרגש להציג בפניכם את האפילקציה 'תורת יאשיהו' המלאה תכנים מכל טוב מתורתו הקדושה של כ"ק האדמו"ר שליט"א. היום זה יום גדול היסטורי למכון ההפצה, שמוסיף כוח זיכוי הרבים דרך אפליקציה מחודשת, זכות לנו ולכל חברי המכון להציג לכם זכות גדולה זו שתעמוד לרפואת כבוד מו"ר שמוסר נפש ימים ולילות להפיץ ולהגדיל את התורה בעם ישראל. אני מבקש מכל חבר וחסיד, ומכל מי ששמע, קרא או התחזק אי פעם מדבר תורת כבוד הרב להפיץ את האפליקציה, שבאמת אני מאמין שתגרום לאנשים אור גדול וכוחות גדולים לעבור בהצלחה את מבחני החיים בכח התורות של כ"ק האדמו"ר שליט"א".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך