נתניהו למשה בן זקן: "תמשיך לפעול למען הצעירים באשדוד"

במהלך מפגש עם פעילי הליכוד בבית משפחת נפתלי באשדוד, ראש הממשלה קיים שיחה קצרה עם משה בן זקן, נציג הצעירים ברשימת הליכוד בכנסת הקודמת ויועץ שרת התרבות מירי רגב * בן זקן: "מרגש מאוד לשמוע עד כמה הצעירים חשובים לראש הממשלה"
נתניהו למשה בן זקן: "תמשיך לפעול למען הצעירים באשדוד"

משה בן זקן, נציג הצעירים ברשימת הליכוד בכנסת הקודמת ויועץ שרת התרבות מירי רגב, נחשב לכח עולה בתנועת הליכוד, ויש כאלה המנבאים כי כבר בבחירות הקרובות הוא יוכל למצוא את עצמו במקום ריאלי לקראת הבחירות לכנסת.

בן זקן, שצמח בסניף הליכוד המקומי ונחשב למקורב מאוד לראש העיר ד"ר יחיאל לסרי ולממלא מקומו עו"ד גבי כנפו, עובד בחודשים האחרונים סביב השעון כיועץ הבכיר של שרת התרבות מירי רגב. במקביל, הוא ממשיך לקדם את האג'נדה שלו בפעילות למען הצעירים באשדוד, פעילות שמוכרת מאוד גם לבכירי הליכוד ברמה הארצית.

במהלך ביקור ראש הממשלה בנימין נתניהו בבית משפחת נפתלי ביום ראשון האחרון, בן זקן זכה לקיים שיחה קצרה עם ראש הממשלה, שאמר לו: "הסכם הגג יעשה טוב לצעירים באשדוד, הם יוכלו לרכוש דירה במחיר של פחות ממיליון שקל, וזו בשורה גדולה מאוד. חייבים לקדם ולעשות פעילות נוספת למען הצעירים, תמשיך לפעול למענם באשדוד, אני מאמין בדרך שלך".

בן זקן הודה לראש הממשלה על המילים החמות. הוא אמר : "יש לי הערכה גדולה לראש הממשלה, וזה ריגש אותי מאוד לשמוע עד כמה הצעירים בארץ בכלל ובאשדוד בפרט, יקרים לליבו. אנחנו נמשיך לעשות סדרה של פעולות למען הדור הצעיר באשדוד, ולמרות שאני עסוק מאוד בעשייה לצד שרת התרבות מירי רגב, נמצא את הזמן לקדם את הפעילות שלנו בעיר בדרכים שונות ומגוונות".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך