קייטנה אחרת עם הארכיאולוגים הצעירים

הארכיאולוגים הצעירים השתתפו בחפירה ארכיאולוגית ונחשפו לאשדוד הקדומה בשבוע של הרפתקאות ותגליות.
קייטנה אחרת עם הארכיאולוגים הצעירים

השבוע פתחו בהתרגשות במוזאון לתרבות הפלשתים ע"ש קורין ממן את קייטנת "ארכיאולוגים צעירים 2017". כמו בשנים עברו, גם השנה, הקייטנה יוצאת לפועל בשיתוף פעולה מוצלח עם חברת אדמה-אגן שמסייעת למימוש הפרויקט.

זו השנה השלישית, שבה המוזאון מקיים את הקייטנה הייחודית ומשנה לשנה חובבי הארכיאולוגיה מתרבים. מבין שלל הפעילויות וההרפתקאות לשבוע זה: הארכיאולוגים הצעירים יצאו למשימה בעקבות האוצר האבוד בין מוצגי המוזאון, פענחו כתבי סתרים קדומים, הכינו ערכה אישית לחופר והתרגשו להשתתף בחפירה ארכיאולוגית בתל אשדוד-ים בהדרכתו של הארכאולוג דר' אלכסנדר פאנטלקין, מאוניברסיטת תל אביב, שחשף בפניהם את סודות אשדוד הקדומה. הארכיאולוגים הצעירים זכו לחוויה בלתי נשכחת של גילוי ממצאים בני אלף שנה ויותר וכן במפגש מרתק עם חופרים מכל העולם שמגיעים מידי קיץ לארצנו הקטנטונת והמעניינת. תכנית הקייטנה כולה נערכת בהשראת התערוכה 'חולות הזמן' – תערוכת המחווה ל 60 שנה לאשדוד.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך