דצמבר 3, 2021
חדשות אשדוד

"אביעזר בן מוחה בטל את החתונה עם נסרין!"

ניחוח גזעני: הבוקר התבשרנו על אירוסיה של נסרין קדרי עם בן זוגה אביעזר בן מוחה מאשדוד – נראה כי החתונה הצפויה בין יהודי לערביה לא עברה בשקט, הודעה שהופצה בקבוצות וואטסאפ רבות קוראות לבר מוחה לבטל את החתונה

הזמרת נסרין התארסה לבן זוגה האשדודי

היום פורסם בכלי התקשורת הרבים על אירוסיה של הזמרת נסרין קדרי לבן זוגה אביעזר בן מוחה מאשדוד, סיפור האהבה של הזמרת הערביה שזכתה בתוכניתו של אייל גולן לבין בן זוגה מאשדוד לא השאיר את הישראלים אדיש, לצד תגובות רבות שאיחלו מזל טוב לזוג הצעיר פורסמו גם תגובות המתנגדות באופן גורף לחתונה בין גבר יהודי לאישה ערביה, אותם מתנגדים אף הגדילו לעשות כאשר הפיצו הודעה בקבוצות וואטסאפ שונות הקוראות לביטול מיידי של החתונה הצפויה.

ההודעה שהופצה בקבוצות וואטסאפ רבות ונחשפה כבר בפני אלפי אנשים, התחילה בציטוט מספר דברים "ולא תתחתן בם, בתך לא תתן לבנו ובנו לא תקח לבנך" וממשיך "אביעזר בן מוחה מאשדוד המכונה "אלוף הדרבוקה" מרוקאי חמוד דיאלנ'ה משלנו החל לנגן לפני מספר שנים לזמרת הערבייה נסרין קרדי זוכת התכנית הראשונה של "אייל גולן קורא לך, השניים התאהבו ואמש הציע אביעזר נישואין לנסרין והשניים הולכים להינשא השם ירחם." כותבי ההודעה פונים ליהודים ומבקשים לפנות לבן מוחה בבקשה לבטל את האירוסין והחתונה: "מתחננים אליכם יהודים רחמנים בני רחמנים תתקשרו ותנסו לשכנע את היהודי הזה שיבטל את החתונה עם הערביה."

כותב ההודעה ממשיך עם הסברים על קדושת העם היהודי שחל עליו איסור נישואי תערבות, בסוף ההודעה שהופצה פורסם גם מספר הטלפון האישי של בן מוחא, בכדי שיתקשרו אליו בבקשה לבטל את האירסין.

וזה נוסח ההודעה שהופצה בשעות האחרונות:

"חובת השעה – כל ישראל ערבים זה לזה

"ולא תתחתן בם, בתך לא תתן לבנו ובנו לא תקח לבנך, כי יסיר את בנך מאחרי ועבדו אלוהים אחרים וחרה אף ה' בכם והשמידך מהר" (דברים ז': ג',ד')

?שומו שמיים והזדעזעי ארץ?

אביעזר בן מוחה מאשדוד המכונה "אלוף הדרבוקה" מרוקאי חמוד דיאלנ'ה משלנו החל לנגן לפני מספר שנים לזמרת הערבייה נסרין קרדי זוכת התכנית הראשונה של "אייל גולן קורא לך" השניים התאהבו ואמש הציע אביעזר נישואין לנסרין והשניים הולכים להינשא השם ירחם. מתחננים אליכם יהודים רחמנים בני רחמנים תתקשרו ותנסו לשכנע את היהודי הזה שיבטל את החתונה עם הערביה.

עם ישראל הוא עמו הנבחר של ה', "גוי קדוש". העם היהודי צריך להיות מובדל מהעמים האחרים על מנת לשמור על קדושתו וייחודיותו. איסור נישואי התערובת בא כדי לשמור על עם ישראל שלא יתערב זרע הקודש בעמי הארצות וכן שהעבודה זרה שרווחה בין העממים האחרים לא תשפיע על עם ישראל. כבר לפני 2,500 שנים, כאשר חזר המנהיג עזרא הסופר לארץ ישראל הוא הזדעזע לגלות כי יהודים רבים בירושלים נישאו בנישואי תערובת והתפלל לה' באומרו "הנשוב להפר מצוותיך ולהתחתן בעמי התועבות האלה? הלא תאנף בנו עד כלה, לאין שארית ופליטה" (עזרא ט', י"ד). עזרא אילץ את היהודים להתגרש מבני הזוג הנוכרים ואף הוציא את ילדיהם מכלל ישראל. "


אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com
כתבות שאולי יעניינו אותך

לא עמדו ברמה. ניצחון לר"ג על מכבי בן בנות אשדוד

משה סידי

משטרת התנועה חילקה אלפי דו"חות במהלך השבוע האחרון

ישראל אוחיון

בן 50 שרכב על אופניים חשמליים נפצע קשה בתאונה באשדוד

משה סידי