כללית תשתף פעולה עם בי"ח אסותא אשדוד

הנהלות כללית מחוז מרכז וביה"ח אסותא, קיימו השבוע סיור משותף, מה שעשוי להוביל לשיתוף פעולה בזמן הקרוב * ד"ר עדה בן ששון, מנהל מחוז מרכז בכללית: "לקוחות 'כללית' יקבלו טיפול רפואי תוך שיתוף פעולה מלא עם בית החולים אסותא"

חברי הנהלת מחוז מרכז בשירותי בריאות כללית, בהובלתה של דר' עדה בן ששון, וחברי הנהלת ביה"ח הציבורי אסותא אשדוד, נפגשו לאחרונה לסיור משותף בבית החולים אסותא ודנו בשיתופי פעולה מרגע פתיחתו של בית החולים ובהמשך הדרך, וזאת על מנת להקל על תושבי אשדוד בקבלת שירות איכותי ומקצועי בשני מוסדות הבריאות מתוך דאגה לבריאותם ושלומם.

במהלך הסיור הביעו שתי ההנהלות שביעות רצון גבוהה מהמפגש המייסד, ואף בקרוב יתקיים מפגש נוסף של רופאים מומחים במינהלת אשדוד של 'כללית' עם מומחים ב'אסותא', כדי לתאם את רצף הטיפול מרגע הגעתו של המטופל למרפאת 'כללית' ועד חזרתו של המטופל למרפאה. שיתוף הפעולה כולל שליחת המטופלים לטיפול רפואי במרפאות החוץ של בית החולים, ובהמשך גם לחדר המיון ולמחלקות האשפוז של בית החולים שייפתחו בקרוב, וכן מעקב משותף של הרופאים אחר המטופלים לאחר חזרתם להמשך טיפול ומעקב במרפאה.
ד"ר עדה בן ששון, מנהלת מחוז מרכז בשירותי בריאות כללית, אמרה כי "הפגישה היתה חשובה מאוד למטרת היכרות ראשונית וכדי לבסס שיתוף פעולה מתמיד, שנועד לשפר ולייעל את השירות מצד שני המוסדות, שירותי בריאות כללית ובית החולים. אנו מברכים את צוות ההקמה של בית החולים. פתיחת ביה"ח תביא לשיפור בזמינות לשירותי רפואה עבור תושבי אשדוד והסביבה. חשוב לציין כי בית החולים אסותא הנו ציבורי, וכי לקוחות 'כללית', יוכלו להגיע אליו ולקבל טיפול רפואי בכל עת".

ד"ר בן ששון ביקשה להדגיש כי ניהול הטיפול הרפואי יהיה מושתת על תיאום בין הרופא המטפל במרפאות הכללית ברחבי העיר לבין רופאי אסותא, ומידע יזרום באופן חופשי ומלא כדי להקל על המטופל ולשמור על רצף טיפולי נוח וזמין. "נשמח בהמשך הדרך לשיתופי פעולה טיפוליים שכן כללית הנה הקופה הגדולה והמובילה באשדוד ובישראל באיכות רפואית עם פריסה רחבה של מרפאות בכל רובע ומעל 70 אלף לקוחות", היא סיכמה.

שירותי בריאות כללית באשדוד מרחיבה את שירותיה בשנים האחרונות עם עשרות מרפאות ומאות אנשי צוות רפואי, מרכזי בריאות ייחודיים לנשים ולילדים, מרפאות שיניים ורפואה משלימה ענפה, רפואה אסתטית ושביעות רצון של הלקוחות בשירות היומיומי.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך