מאי 11, 2021
קצרים

כבוד: רונית סהלו מאשדוד נבחרה כמצטיינת חברתית במכללת אחוה

רונית סהלו (24) סיימה תואר ראשון בפסיכולוגיה במכללת אחוה * רונית הצטיינה לאורך כל התואר הן בלימודים והן חברתית, ואף שימשה עוזרת הוראה ועוזרת מחקר * היא נבחרה למצטיינת חברתית, על ידי חבריה לספסל הלימודים, במהלך השנה

כבוד: רונית סהלו מאשדוד נבחרה כמצטיינת חברתית במכללת אחוה
רונית סהלו מאשדוד בוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה במכללה האקדמית אחוה

המכללה האקדמית אחוה העניקה אות 'עמית כבוד' לראש עיריית באר שבע, רוביק דנילוביץ', ולראש המועצה המקומית חורה, ד"ר מוחמד אלנבארי, במהלך טקס הענקת תואר ראשון ושני לבוגרים ולמוסמכים. 

המכללה האקדמית אחוה ערכה ביום חמישי האחרון טקס חגיגי להענקת תואר ראשון ותואר שני לבוגרים ולמוסמכים. במהלך הטקס שנערך במעמד נשיאת המכללה פרופ' שוש ארד, יו"ר האסיפה הכללית של המכללה האלוף במיל' גדעון שפר, סגל אקדמי ומנהלי, ראש המועצה המקומית באר טוביה דרור שור, בוגרים ובני משפחותיהם, הוענק אות 'עמית כבוד' לראש עיריית באר שבע, רוביק דנילוביץ' ולראש המועצה המקומית חורה, ד"ר מוחמד אלנבארי.

 את הטקס החגיגי שנערך בהנחיית הד"ר אבשלום קור, פתחה תהלוכת בוגרים מרשימה במהלכה צעדו הבוגרים והמוסמכים, לבושים בצעיפים ובמגבעות אל הרחבה בה נערך הטקס.

543 בוגרים קיבלו התארים במהלך הטקס. מתוכם: 409 בוגרים מביה"ס לחינוך (תואר ראשון), 52 בוגרים מביה"ס למדעים (תואר ראשון) ו-82 בוגרים מביה"ס למוסמכים (תואר שני). 7 סטודנטים ממסלולים שונים סיימו בהצטיינות ייתרה ו-34 סיימו בהצטיינות.

נשיאת המכללה פרופ' שוש ארד סיפרה אודות השינוי שעוברת המכללה ובירכה את בוגריה: "אנו לקראת שינוי מרחיק לכת באחוה, שינוי שיכיל הרחבת תחומי הלימוד, הגדרתם מחדש וחיבורם למציאות העכשווית, הגדלת מספרי הסטודנטים והרחבת המחקר. כל החפץ חיים מחויב באלו, כדי להיות אבן שואבת בענייני חינוך, טכנולוגיה ומדעים. בוגרים יקרים, עברתם כאן באחווה שנים פוריות ומאתגרות בהן נחשפתם לעולמות חדשים וכבשתם מחוזות גבוהים. בטוחני כי מה שלמדתם ישמש אתכם בעתיד ויתרום לבניית חברה נאורה וטובה יותר".

רונית סהלו (24) מאשדוד, סיימה תואר ראשון בפסיכולוגיה במכללה. רונית הצטיינה לאורך כל התואר הן בלימודים והן חברתית ואף שימשה עוזרת הוראה ועוזרת מחקר. היא נבחרה למצטיינת חברתית, על ידי חבריה לספסל הלימודים, במהלך השנה.

היא הראשונה מבני המשפחה אשר סיימה לימודים גבוהים והיא משמשת מודל וחיקוי לאחיה הקטנים שרוצים מאוד ללכת בדרכה. "התואר במכללה היה חוויה טובה מאוד בעבורי, תמיד רציתי ללמוד פסיכולוגיה. הכרתי לא מעט חברים ואני מאוד רוצה להמשיך לתואר שני ואפילו שלישי ומקווה שאחיי הצעירים יעשו כך גם כן, כיוון שזהו כלי להתפתחות ולהצלחה בחיים. תודה למרצים שלי ולמשפחה על התמיכה לאורך כל הדרך", אמרה רונית בהתרגשות.

במהלך הטקס העניקו פרופ' שוש ארד והאלוף במיל' גדעון שפר את 'אות עמיד הכבוד'. פרופ' ארד בירכה את מקבלי האות: "אנו מתכבדים להעניק אותות כבוד לשני אנשים המהווים את הרף הגבוה ביותר של החברה הישראלית ומייצגים את ערכינו. שניהם באו מהחינוך וידעו שבכוחו לחולל שינוי חברתי. שינוי זה, אמרו וקיימו, מספק עוד הזדמנות לילדי הנגב לממש את הכישרון הגלום בם. שניהם מחוללי שינוי בדרום, כל אחד בקהילתו, תוך התמקדות והבנה מעמיקה של סביבתם".

מנימוקי הוועדה אשר בחרה ברוביק דנילוביץ: "תרומתו הסגולית בהפיכת העיר באר שבע למטרופולין משגשג המשפיע על הדרום כולו: פעילותו הרבה לפיתוחה, קידומה ושגשוגה של העיר בכל תחומי החיים, תוך שילוב מופלא בין חזון למעשה. המנהיגות, היוזמה הבלתי פוסקת, החתירה למצוינות ולקיחת האחריות מהווים מצפן לדור הצעיר והולמים את ערכי המכללה האקדמית אחוה ואת חזונה כמוסד אקדמי מחנך ומנחיל ידע לדור הצעיר בישראל".

ראש עיריית באשר שבע, רוביק דנילוביץ: "השורשים והיסודות של המנהיגות שלי החלו בבית, במשפחה אוהבת, תומכת ומאוד צנועה. ההורים שלנו חינכו אותנו לאהבת אדם. העולם של היום משתנה בכל רגע לא בזכות המנהיגים הפוליטיים, אלא בזכות אנשי המדע, הסביבה, האקדמיה. אני מאחל לבוגרי המכללה שתהיו אנשים מאושרים, שתיקחו את ההזדמנות הזו בשני ידיים ותגשימו את עצמכם, אתם יכולים, אתם צריכים ואתם מחויבים".

blank
מימין: ד"ר מוחמד אלבנארי, האלוף במיל גדעון שפר, רוביק דנילוביץ ופרופ שוש ארד


אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com
כתבות שאולי יעניינו אותך

יחידת חילוץ והצלה לכיש מוכנה בשגרה ובחירום

חי חביב

הושמדו מוצרי מזון שפג תוקפם

חי חביב

כל הסיפור – בגוף ראשון

חי חביב