גולשים בלילה

מהיום, או נכון יותר, מהלילה, ניתן לגלוש בחופיש אשדוד גם בלילות. בחוף גיל הותקנו ע"י רשות הספורט העירונית, מנורות לד עוצמתיות מיוחדות שהוזמנו מחו״ל לטובת הגולשים. יורם אסרף, מנכ״ל רשות הספורט: "אלפים מבני העיר גולשים מדי יום בטווחי גילאים של ילדים עד מבוגרים. זוהי השקעה שבהחלט תשרת כמות גדולה של תושבי העיר".
גולשים בלילה

מעתה אפשר לגלוש בחופי אשדוד 7 ימים 24 שעות. לא, זו לא טעות. מיום שני ניתן לגלוש…גם בלילה.

קהילת גולשי הגלים באשדוד השתדרגה באופן משמעותי ולמעשה הכפילה את זמן הגלישה . בחוף גיל הותקנו ע״י רשות הספורט העירונית, מנורות לד עוצמתיות מיוחדות שהוזמנו מחו״ל במיוחד לטובת החוף. המנורות החליפו את המנורות המיושנות הקודמות, התוצאה, תאורה מרהיבה המאפשרת גלישה בתנאים ייחודיים. בנוסף הותקן לרווחת קהילת הגולשים שעון דיגיטלי המפרט את טמפרטורת המים ואת השעה העדכנית. עלות המיזם והשדרוג, 50,000 ש״ח.

ירון קליין, יו״ר העמותה לקידום הגלישה באשדוד: עבור קהילת גולשי הגלים מדובר בבשורה של ממש, התאורה מאפשרת זמן גלישה לגולשים שעובדים, מדובר בחוויה ובאטרקציה שזכינו שתתקיים בעיר שלנו במרחק הליכה. בקרוב מאוד תארגן העמותה בשיתוף רשות הספורט תחרות גלישה שתתקיים בלילה, זוהי ללא ספק בשורה ברמה הארצית ואטרקציה תיירותית.

יורם אסרף, מנכ״ל רשות הספורט: קהילת גולשי הגלים היא קהילת הספורט הפעילה הגדולה באשדוד, אלפים מבני העיר גולשים מדי יום בטווחי גילאים של ילדים עד מבוגרים. זוהי השקעה שבהחלט תשרת כמות גדולה של תושבי העיר, הן בצד האקטיבי והן בצד הפסיבי. אני מברך את הקהילה הייחודית הזו שעושה ונותנת מעצמה גם לקהילה וגם צובעת את החופים של אשדוד בביצועים מרשימים.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך