קצרים

מצחצחים את העיר לקראת חג הפסח

מצחצחים את העיר לקראת חג הפסח

השבוע תוגברו כל יחידות התפעול, בדגש על עובדי האגף לשירותי ניקיון, לרבות עובדי הקבלן, הגברת זמני הפינוי באמצעות משאיות אשפה, טרקטור ומנוף לאיסוף גזם ואשפה כבדה. העבודות עצמן כוללות רכבי טיאוט, מבצעי ניקיון ושטיפה, איסוף גרוטאות, עבודת ניקיון ידנית, איסוף גזם, פינוי כלי אצירה למיחזור ועוד.

במינהלות הרבעים ובעיתונות התפרסמו מודעות הסברה תחת הכותרת "משלבים ידיים לקראת החג" ובה בקשה מהציבור לשיתוף פעולה וליחס פעיל שיאפשר שמירה על סביבה נקייה ומטופחת. "לקראת חג הפסח הבא עלינו לטובה, התושבים מתבקשים לשיתוף פעולה" נכתב במודעות שנתלו בכל בנייני המגורים תוך פירוט הנושאים לשיתוף פעולה:
גזם, גרוטאות ופסולת מוצקה – להוציא בהקדם ולא להשאיר עד הרגע האחרון.
פסולת ביתית – להוציא בהקדם ולהניח בתוך פחי האשפה והטמונים.
פסולת בנייה – לפנות רק לאתרים מורשים!

מינהל התפעול יציב גם השנה חביות לביעור חמץ, שיסופקו ע"י האגף לשירותי ניקיון ומינהלות הרבעים. הציבור מתבקש שלא להבעיר אש בפחי האשפה אלא רק בחביות ביעור חמץ או בשטחים פתוחים. כמו כן, אין להשאיר אש דולקת ללא פיקוח ואין להשליך גחלים לתוך פחי האשפה. פרטים על מיקום החביות אפשר לקבל ממוקד 106.

ובקשה אחרונה: בערב החג, ערב ליל הסדר, יש להוציא את הפסולת הכי מוקדם שאפשר כדי שעובדי התפעול יספיקו לפנותה לפני החג. אחרי הכל גם להם יש משפחות וכולם רוצים להסב לשולחן הסדר שמחים ורגועים.

בנוסף, חול המועד פסח מזמן לנו לא מעט אפשרויות. עונת האביב בפתח ואיתה מזג האוויר הנאה. אלפים יתארחו באשדוד, באירועים שונים שמכינה לנו העיר: פסטיבל תור הזהב, אביב בפארק, לונהפארק, מימונה בפארק וכנס המימונה האקדמי. גם הפארקים העירוניים, חופי הים, המוזיאונים ואתרי העיר יהיו מלאים באורחים מבית ומחוץ, אשר יבואו ליהנות מאשדוד. עובדי העירייה אומנם יהיו בשטח בכוחות מתוגברים אך חשוב שכולנו יחד נשמור על עיר נקייה וידידותית. תבלו, תהנו ואפילו תזמינו אורחים מחוץ לעיר אבל לבסוף, אל תשכחו להשאיר אחריכם מקום נקי.
אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

כתבות שאולי יעניינו אותך

פרויקט סלי המזון לחג של איציק איטח חוזר

משה סידי

"אנשים שתרמו סלי מזון, מגיעים עכשיו בעצמם לקחת"

צוות האתר

הכירו את הרכב החשמלי הראשון של עיריית אשדוד

צוות האתר