חבילות סיוע ותווי קניה ביותר ממיליון שקל חולקו בקמחא דפסחא של העירייה

כבכל שנה, המינהל לשירותים חברתיים יצא גם השנה במבצע "קמחא דפסחא" וחילק חבילות מזון ותווי קניה בלמעלה ממיליון ₪
חבילות סיוע ותווי קניה ביותר ממיליון שקל חולקו בקמחא דפסחא של העירייה

כל שנה, לקראת חג הפסח, מקיים המנהל לשירותים חברתיים חלוקה של "קמחא דפסחא" למשפחות ולציבור שמקבל שירות במחלקות הרווחה בעיר. השנה חולקו תווי קניה וחבילות מזון בעלות כוללת של 632,100 ₪. "המנהל לשירותים חברתיים חילק השנה תווי קנייה ו-2,408 חבילות מזון (בשווי שנע בין 150 ₪ ל-450 ₪, בהתאם לגודל המשפחה), לקשישים, משפחות מעוטות יכולת וניצולי שואה, באמצעות יחידת ההתנדבות במינהל וציבור מתנדבים שבימים אלה ממש מסיימים את החלוקה לבתים" אומרים במינהל.

כדי למנוע את אותן מראות לא נעימים בהן קשישים ומשפחות עומדות בתור ולא אחת מהן באה במבוכה לנוכח תמונת המצב הזו, גיבשה העירייה נוהל חדש ובהנחיית ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי והגב' רונית צור ראש המנהל לשירותים חברתיים, מחולקות חבילות המזון באמצעות כ-500 מתנדבים, המגיעים ברכבם הפרטי לבתי קשישים, משפחות וניצולי שואה, ומעבירים לידיהם את החבילה.

המינהל לשירותים חברתיים בראשותה של רונית צור הרימה את המיזם הזה בצורה הכי מכובדת וראויה, כאשר על הלוגיסטיקה המורכבת והפעלת מערך המתנדבים מופקדת יחידת ההתנדבות העירונית, בניהולה של גב' חנה בן איון.

המתנדבים שהגיעו עם לב רחב ורצון ענקי לעשות למשפחות ולקשישים חג שמח, הגיעו מעמותות וארגונים הפועלים בעיר, מתנדבים הפועלים כל השנה במסגרת היחידה העירונית להתנדבות, עובדי עירייה שנרתמו והתנדבו, עובדי כיבוי אש, רון פישמן וצוות משרד רואי חשבון, מפעלים, מתנדבי סיירת הורים, ועד הורים עירוני, סטודנטים, "אשדוד מעל הרשת", "יד שרה", מח' נוער וצעירים, שיטור עירוני, מנהלות הרובעים, תנועות וארגוני נוער, בתי ספר שזר, צפרירים, שקד ועוד- הורים, מורים ותלמידים.

בנוסף לתקציב העירייה, תרמו חברות כמו אדמה אגן, וחברות עסקיות ופרטיות נוספות כגון צחי אבו, שמעון צרפתי, מאסטר פוד, ש.א עפר וכן ע"י עמותות כדוגמת ישרי לב, ברכת מרגלית, אשל אשדוד, אוצר חסד גמילות חסדים, ארוחה חמה, חבילות מזון והקרן לידידות סייעה בתווי קנייה. "זהו מבצע מורכב המחייב השקעה של תכנון שיבוץ אנשים ולוגיסטיקה, אבל מעל הכל זהו מבצע המגלה את פניה היפות של אשדוד, את האכפתיות ואת הערבות ההדדית של תושבי העיר. מקבלי חבילות המזון קיבלו מזון לחגוג את החג ויחד איתו קיבלו את הלב הרחב של המתנדבים שתרמו מזמנם וממרצם ולא שכחו לצקת לתוך חבילת המזון הרבה מאוד אהבה"

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך