ינואר 17, 2021
ספורט

יש גם אתלטיקה באשדוד

אליפות בתי הספר של אשדוד באתלטיקה קלה התקיימה בהשתתפות 30 בתי ספר מהעיר

מלכת הספורט הלא היא האתלטיקה הקלה, לא תמיד נמצאת בקדמת הבמה התקשורתית ונחבאת אל הכלים.

ברשות הספורט העירונית, מודעים לעובדה הבלתי מעורערת, כי האתלטיקה היא הבסיס לכל ענף ספורט והיסוד לכל ספורטאי מצליח. מזה שנים, מטפחת הרשות את האתלטיקה הקלה בקרב תלמידי בתי הספר היסודיים בעיר. גם השנה נמשכה מסורת זאת ועונת האתלטיקה החלה.

באצטדיון האתלטיקה המשוקם, השוכן בפארק בן גוריון, נערך המחזור הראשון-מבין שניים- של תחרות האתלטיקה הקלה לבתי ספר יסודיים באשדוד.

לארגון תחרות וקידום הענף חברו: רשות הספורט העירונית, משרד החינוך-הפיקוח על החינוך הגופני והחטיבה הצעירה במנהל החינוך העירוני, בראשות מרטין עובדיה.

במחזור הראשון השתתפו כ-30 בתי ספר, כאשר כל בית ספר משגר 2 נציגים מצטיינים-נבחרים, לכל אחד משבעת המקצועות הנכללים בתחרות.

להלן התוצאות וזוכי המחזור הראשון:

ריצת 60 מ' לבנות:

מקום 1- קריסטינה סטפנוב- בי"ס חופית-9:06 ש'

        2-גבריאלה קובלנוב- בי"ס רתמים-9:45 ש'

        3-שרכון שוקרון      -בי"ס היובל  -9:52 ש'

קפיצה לגובה לבנות:

מקום 1- קסניה לבצ'נקו – בי"ס גאולים-1.25 מ'

        2-מיה ברודסקי     -בי"ס רתמים -1.20 מ'

        3-דיאנה סוצקוב   -בי"ס צמח א' -1.15 מ'

 

×-תלטיקה יסודיי×- תשעה 205

ריצת 200 מ' לבנות:

 מקום 1-ג'וי אוסיגאווי-בי"ס רננים  – 32:13 ש'

        2-שנאל מיכראלי-בי"ס היובל  -32:30 ש'

        3-גבריאלה קובלנוב-בי"ס רתמים-32:39 ש'

ריצת 60 מ' לבנים:

מקום 1-עומר דנן-בי"ס רעים-          8:78 ש'

        2-שרון אחיטוב-בי"ס גאולים  -8:85  ש'

        3-הראל טרבלסי-בי"ס אשכול-8:91 ש'

קפיצה למרחק לבנים:

מקום 1-סטיב צורוסקי-בי"ס היובל- 4:07 מ'

        2-קוין קוזמינצ'וב-בי"ס רתמים-4:02 מ'

        3-תומר אלפרין-בי"ס אופק-    3:98 מ'

ריצת 300 מ' לבנים:

מקום 1-אושר ביטון-בי"ס קשת     -50:87 ש'

        2-איתי אוסיפנק-בי"ס אחדות-51:35 ש'

        3-שרון אחיטוב-בי"ס גאולים -51:65 ש'

זריקת כדור לבנים:

מקום 1-ודים ארן- בי"ס אלונים      -33:00 מ'

        2-ליאור שולמן-בי"ס רתמים – 31:10 מ'

        3-איגור איגנטיוק-בי"ס גאולים-31:00 מ'

 

 במרוץ השליחים- 4* 60 מ'בנות:

מקום 1-בי"ס היובל – 37:13 ש'

        2-בי"ס חופית  -38:93 ש'

       3-בי"ס קשת-    39:66 ש'

במרוץ השליחים-4*60 מ' לבנים:

מקום 1-בי"ס שז"ר- 37:03 ש'

        2-בי"ס קשת-37:08 ש'

       3-בי"ס שקד-37:36 ש'

 

תודות ל-12 תלמידי תיכון מקיף ח' שתודרכו למשימה, שימשו כשופטי התחרות. יצויין כי תיכון מקיף ח' ותלמידיו נרתמים לכל אתגר ספורטיבי המוצב בפניהם ע"י רשות הספורט העירונית.

צוות רשות הספורט:ענת ביסמוט,ציפי ספוסניק, אסתי גנץ-בוחניק, רביד אייזנשטיין, יגאל זריהן ונדב אלחרר, היווה את הצוות המארגן, שבראשו עמד והפיק את התחרות סמנכ"ל הרשות בני חזקיה.

המחזור השני של תחרות האתלטיקה ייערך ב-.29.4 בסיומו יקבעו הזוכים במקצועות השונים. במעמד זה אף יחולקו הגביעים והמדליות ויוכרז על

האלופים לשנת תשע"ה.

 

 

 

 

 

 


אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com




blank

כתבות שאולי יעניינו אותך

"אני מודיע לכם במידה והליגה תתארך אין לי את הכספים האלה"

משה סידי

מבחן בן ח'ליפה

משה סידי

פורסמו תאריכי המחזורים בליגת העל בכדורגל לאחר הסגר

משה סידי