ינואר 17, 2022
חדשות אשדוד

האישה רזתה, הבעל נשאר שמן ולא מאמין שהילד שלו…

האישה רזתה, הפכה למחוזרת, ונכנסה להיריון, הבעל סירב להכיר בילד, וטען שהיא בגדה בו. כעת תובעת האישה לכפות על הגבר בדיקת אבהות.

זוג במריבה

בני הזוג הכירו לפני מספר שנים במהלך סדנת הרזייה, אליה פנו לאחר שהגיעו למשקל כבד. לאחר שנישאו, האישה החלה לעבור דיאטת סנדוויצ'ים שגרמה לה לרזות מאד. לפתע הפכה האישה למחוזרת, מה שגרם לבן זוגה, שנותר שמן, לקנא לה ולחשוד במעשיה.

באחד הימים הודיעה האישה לבן זוגה כי היא בהיריון, אך הגבר סירב להאמין שהתינוק שלו, התעקש כי האישה מנהלת רומן מאחורי גבו, ולאחר הלידה לא היה מוכן להכיר בבנו, ולהתראות עימו. בצר לה, פנתה האישה לעו"ד אמיר זבולון, שהגיש בשמה תביעה לבית המשפט למשפחה לכפות על האב בדיקת אבהות.

לדברי עו"ד זבולון, "הגבר הפציר באישה להרות לו כדי לחזק את הקשר ביניהם, אך משהרתה, סירב להכיר בבנם המשותף". לדברי עו"ד זבולון, זכותו של הקטין לדעת מיהו אביו, שחייב לזון אותו. "השארת המצב על כנו, בו האב לא מכיר בבנו, ולא תורם לגידולו, תגרום לפגיעה בלתי נסבלת בטובת הילד", אומר עו"ד זבולון.

כבר בתחילת הקשר ביניהם נרשמו בעיות כאלה ואחרות. הקשר הזוגי אומנם היה ממושך ורציני, שנפרס על פני מספר שנים, אך הם לא התגוררו יחד, בעיקר עקב התנגדות עזה לקשר מצד המשפחות של שניהם. לאור התנגדות זו, אמר הגבר מספר פעמים לאישה, כי אם היא תכנס להריון, הדבר יחזק את הקשר ביניהם. אך כאשר סיפרה האישה לגבר כי היא בהריון, כאמור הטיח בה כי בגדה בו, וכי פרי בטנה אינו שלו.

לדברי עו"ד זבולון, הגבר חשד בבגידת האישה בו רק מפני שרזתה באופן משמעותי, בעוד שהוא נותר במשקל עודף. לדבריו, לפני מספר חודשים נולד בנם של השניים, אך הגבר סירב להכיר בו, ועד כה ראה אותו רק פעמיים: בפעם הראשונה בבית החולים לאחר הלידה, ובפעם השנייה כחודש לאחר הלידה, לאחר שהאישה הפצירה בו שוב ושוב כי יראה את בנו. לדברי הגבר, הוא לא הרגיש דבר או כל זיקה שהיא לילד, כאשר החזיק אותה בידיו.

לדברי עו"ד זבולון, טובת הפעוט מחייבת שידע את זהות אביה, ובדיקה גנטית לבירור אבהותו של האב היא הדרך הטובה ביותר להתמודד עם הנושא. "לחשיבות המשפטית יש להוסיף את ההיבטים החברתיים והפסיכולוגים, הכרוכים בקביעת אבהות, כגון קביעת הזהות והדימוי העצמי, חשיפת השורשים ועוד", אומר עורך הדין. "זכותו של הקטין לדעת מיהו אביו, והשארת המצב על כנו תגרום לו פגיעה בלתי נסבלת".

לאור כל האמור, הגיש עו"ד זבולון לבית המשפט לענייני משפחה בקשה להורות על מתן צו לקיום בדיקת רקמות לגבי הקטין ואביו. בנוסף, מבקשת האישה להעניק פסק דין, המצהיר כי הגבר הוא אבי הקטין, ולהורות לרשות האוכלוסין לעדכן את פרטי הרישום של הקטין, לרבות רישום שם משפחתו בשמו של אביו.

במקביל, הגישה האישה תביעת למזונות, בטענה כי היא מתגוררת עם הקטין אצל הוריה, ועל בן זוגה לשעבר ליטול בחלקו בהוצאות גידול הילד. תביעות האישה נידונות בימים אלה בבית המשפט לענייני משפחה.


אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com
כתבות שאולי יעניינו אותך

גשם זה לחלשים….

משה סידי

עקב עומס באסותא אשדוד אמבולנסים יופנו לבתי חולים אחרים לזמן מוגבל

משה סידי

בדיקות קורונה השבוע-מה-16.01.22 עד 22.01.22

משה אלבז