פלילי

כתב אישום נגד צעירים שניסו לחסל תושב אשדוד

כתב אישום נגד צעירים שניסו לחסל תושב אשדוד

בתחילת החודש הצליחו בלשי המשטרה לשים ידם על שני חשודים, ילידי 91' ו- 92', כשברשותם אקדח טעון ובו כדור בבית הבליעה ומסכות שחורות. לאחר שהשניים ארבו לתושב העיר אשדוד בסמוך לביתו, הם נמלטו אל העיר אשקלון שם נעצרו על ידי בלשי היחידה המרכזית. חקירה העלתה כי השניים ניסו שבוע לפני כן גם כן לפגוע באותו אדם בסמוך לחוף הים באשדוד, גם שם ניצלו חייו והחשודים נמלטו. לאחר כשלושה שבועות של חקירה מקצועית תוך איסוף ראיות וממצאים פורנזיים, הצליחו במשטרה לגבש את ממצאי תיק החקירה וכתב אישום יוגש נגדם מחר בבית המשפט המחוזי בבאר שבע על ידי פרקליטות דרום.

בשלהי חודש ינואר יצא תושב אשדוד מביתו והבחין ברכב הנוסע בעקבותיו ובו שני חשודים שנעצרו מולו. בשלב זה הוציא את ידו אחד החשודים וכיוון אל ראשו של תושב העיר אקדח אך למרבה המזל זה הצליח למלט נפשו מהמקום, והחשודים נמלטו גם הם מהזירה. כוחות משטרה רבים החלו בחקירת האירוע ובאיסוף עדויות וראיות על שהתרחש.

שבוע ימים לאחר מכן דיווח אותו תושב למשטרה כי מבחין באותו הרכב בסמוך לביתו. למקום הוקפצו כוחות משטרה רבים שהחלו בסריקות אחר הרכב החשוד, וזה אותר על ידי צוות בלשים נוסע בעיר אשקלון עד שנעצר ברחוב יפה נוף שם ירד אחד החשודים מהרכב. בשלב זה ביצעו בלשי המשטרה את מעצרו של החשוד ושל חשוד נוסף והרכב. בחיפוש שערכו איתרו הבלשים אקדח דרוך שכדור בבית הבליעה ומסכות הסוואה שחורות. כמו כן בדיקה העלתה כי על הרכב הולבשו לוחיות רישוי השייכות לרכב אחר וכי לוחיות הרכב המקוריות מונחות בתא המטען של רכבם. שני החשודים נעצרו והועברו לחקירה תוך שמעצרם הוארך מעת לעת לטובת החקירה בה שמרו על זכות השתיקה. במהלך שבועות אלו הצליחו חוקרי התשאול, בסיוע מעבדות הזיהוי הפלילי של משטרת ישראל, לקשור את החשודים והרכב להימצאותם בזירות האירועים, בין היתר באמצעות ממצא פורנזי שנמצא ברכב ובזירת האירוע, במקום בו עמד רכבם בסמוך לביתו של תושב העיר – בדל סיגריה עם ממצאי די.אנ.איי של אחד החשודים.

כאמור, בתום פעולות חקירה רבות, מממצאים פורנזיים, ושתיקה של החשודים בחדרי החקירה, הצליחו חוקרי התשאול ביחידה המרכזית להביא לגיבוש ראיות בתיק החקירה ומחר צפויה פרקליטות דרום להגיש כנגד השניים כתב אישום בבית המשפט.
אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

כתבות שאולי יעניינו אותך

ההתעללות בכלב: המשטרה עצרה חשוד במעשה המזעזע

ישראל אוחיון

המשטרה עצרה תושב אשדוד שנהג תחת השפעת סמים

משה אלבז

המשטרה חשפה מסיבת טבע באשדוד – צפו

משה סידי