משרד הבריאות הורה על סגירת גן ילדים בגלל מחלת מעיים שהתגלתה

תחלואת מעיים שהתגלתה בגן ילדים בעיר ולאור דיווחי הגננת וצוות הגן על כמה ילדים שסבלו משלשולים וכאבי בטן, הורה משרד הבריאות על סגירת הגן והילדים נשלחו לביתם
משרד הבריאות הורה על סגירת גן ילדים בגלל מחלת מעיים שהתגלתה
Empty playground swings in a row

היום, עקב תחלואת מעיים שהתגלתה בגן ילדים בעיר ולאור דיווחי הגננת וצוות הגן על כמה ילדים שסבלו משלשולים וכאבי בטן (לא יחד, אלא אחד אחר השני), הורה משרד הבריאות על סגירת הגן והילדים נשלחו לביתם בתום יום הלימודים. נכון להיום מדובר בשלושה ילדים אך לאור רצף האירועים והרצון למנוע המשך הידבקות, החליטה האחות המחוזית על סגירת הגן  למשך שלושה ימים בשלב הראשון (כדי לוודא שלא נמצאו ילדים שהמחלה במצב דגירה בגופם).

הנחיות משרד הבריאות בנדון ברורות ומטרתן כאמור להבטיח את בריאות הילדים. כן קובעות הנחיות משרד הבריאות כי הגן ישוב לפעול רק לאחר שהילדים ימציאו אישור רפואי המעיד על בריאותם.

לאור כך רועננו נהלי ההיגיינה וצוות הגן דאג לכבס את כל הפריטים העשויים בד, ערך ניקיון יסודי לצעצועים ולמשחקים בגן וככל שיידרש יבוצע חיטוי בגן. הגננת העומדת בקשר רציף עם ההורים באמצעות קבוצת הווטסאפ, תמשיך לעדכן את ההורים עד לפתיחת הגן מחדש.

לאחר שלושה ימים, במידה ולא יתגלו ילדים חולים חדשים, ניתן יהיה להודיע על פתיחת הגן.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך